Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Wrocławskie Eye Laser Center Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Specjalizujemy się w laserowej korekcji wzroku oraz nowoczesnej chirurgii zaćmy. Od ponad 15 lat pomagamy Państwu widzieć wyraźnie bez okularów i soczewek. Korygujemy laserowo wady wzroku u osób, którym ,,sokoli wzrok'' jest niezbędny w pracy - sportowcom, kierowcom, policjantom, strażakom, górnikom a także kolejarzom.

O nas

Wrocławskie Eye – Laser Center jest pionierem w laserowym leczeniu wad wzroku. To właśnie tutaj ponad 15 lat temu przeprowadzono pierwsze na Dolnym Śląsku zabiegi laserowej korekcji wzroku metodą LASIK z użyciem lasera excimerowego.

Eye – Laser Center jako jedyna placówka we Wrocławiu przeprowadza zabiegi laserowej korekcji przy pomocy ultranowoczesnego LASERA EXCIMEROWEGO WaveLight® EX500 przeznaczonego do wykonywania precyzyjnych i bezpiecznych zabiegów laserowej korekcji wady wzroku. Sprzęt wykorzystuje unikatową technologię, która zapewnia bezpieczeństwo i precyzyjność działania przy dużej prędkości. Polega to na pełnym sterowaniu każdym impulsem lasera, od momentu jego wygenerowania do chwili jego zetknięcia się z rogówką. Ulepszona technologia ścieżki wiązki lasera pozwala na oszczędność tkanki rogówki podczas zabiegu, dzięki temu możliwa jest korekcja wyższych wad przy cienkiej rogówce.
Jako pierwszy ośrodek w Polsce Eye - Laser Center wprowadził do swojej praktyki okulistycznej niechirurgiczną metodę korygowania wad - ortokorekcję. Od samego początku placówka stara się poszerzać usługi o nowe technologie, aby jak najlepiej dbać o wzrok swoich pacjentów. W 2009 roku placówka podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach której realizowana jest część zabiegów. 15-letnie doświadczenie przekłada się na jakość pracy. Eye - Laser Center pracuje w oparciu o wdrożony system zarządzania jakością spełniający wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009. Nadrzędnym priorytetem placówki jest zapewnienie usług medycznych na najwyższym poziomie oraz ciągłe doskonalenie i rozwój.
laserowa korekcja wzroku laserowa korekcja wzroku laserowa korekcja wzroku

Nasi główni klienci

Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w korekcji wad wzroku.

Produkty i usługi

Wykonujemy:

- laserową korekcję wad wzroku metodami: LASIK, LASEK, EPI-LASIK, SBK-LASIK
- operacje usunięcia zaćmy
- zabiegi korekty zeza
- operacje plastyczne powiek i spojówki
- ortokorekcję
- korekcję stożka rogówki przy pomocy twardych soczewek
- zabieg ,,cross-linking'' - stabilizacja stożka
- laserowe leczenie jaskry i zaćmy wtórnej - irydotomia, kapsulotomia
- leczenie AMD - iniekcje doszkliskowe
- laserowanie siatkówki

W ramach diagnostyki przeprowadzamy:

- topografię rogówki
- USG oka
- pachymetrię
- tomografię laserową dna oka (OCT)
- angiografię fluoreseinową (AF)
- badanie pola widzenia
- badanie śródbłonka rogówki w mikroskopie lustrzanym
- pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego
- refraktometrię komputerową z badaniem ostrości wzroku
- dobór okularów
- biometrię optyczną
- dobór soczewek kontaktowych miękkich


Mamy podpisaną umowę z NFZ w zakresie świadczenia usług w poradni okulistycznej oraz leczenia szpitalnego.

Certyfikaty

Eye - Laser Center pracuje w oparciu o system Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Nadrzędnym priorytetem placówki jest zapewnienie usług medycznych na najwyższym poziomie oraz ciągłe doskonalenie i rozwój. Placówka została doceniona również w Rankingu firm Diamenty Forbesa 2014.To prestiżowe wyróżnienie dla najwyżej wycenianych i najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Diament Forbesa to gwarancja profesjonalizmu.
nagroda Diamenty Forbsa 2014
nagroda Diamenty Forbsa 2014

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij