Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wrocławskie Eye Laser Center Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Specjalizujemy się w laserowej korekcji wzroku oraz nowoczesnej chirurgii zaćmy. Od ponad 15 lat pomagamy Państwu widzieć wyraźnie bez okularów i soczewek. Korygujemy laserowo wady wzroku u osób, którym ,,sokoli wzrok'' jest niezbędny w pracy - sportowcom, kierowcom, policjantom, strażakom, górnikom a także kolejarzom.

O nas

Wrocławskie Eye – Laser Center jest pionierem w laserowym leczeniu wad wzroku. To właśnie tutaj ponad 15 lat temu przeprowadzono pierwsze na Dolnym Śląsku zabiegi laserowej korekcji wzroku metodą LASIK z użyciem lasera excimerowego.

Eye – Laser Center jako jedyna placówka we Wrocławiu przeprowadza zabiegi laserowej korekcji przy pomocy ultranowoczesnego LASERA EXCIMEROWEGO WaveLight® EX500 przeznaczonego do wykonywania precyzyjnych i bezpiecznych zabiegów laserowej korekcji wady wzroku. Sprzęt wykorzystuje unikatową technologię, która zapewnia bezpieczeństwo i precyzyjność działania przy dużej prędkości. Polega to na pełnym sterowaniu każdym impulsem lasera, od momentu jego wygenerowania do chwili jego zetknięcia się z rogówką. Ulepszona technologia ścieżki wiązki lasera pozwala na oszczędność tkanki rogówki podczas zabiegu, dzięki temu możliwa jest korekcja wyższych wad przy cienkiej rogówce.
Jako pierwszy ośrodek w Polsce Eye - Laser Center wprowadził do swojej praktyki okulistycznej niechirurgiczną metodę korygowania wad - ortokorekcję. Od samego początku placówka stara się poszerzać usługi o nowe technologie, aby jak najlepiej dbać o wzrok swoich pacjentów. W 2009 roku placówka podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach której realizowana jest część zabiegów. 15-letnie doświadczenie przekłada się na jakość pracy. Eye - Laser Center pracuje w oparciu o wdrożony system zarządzania jakością spełniający wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009. Nadrzędnym priorytetem placówki jest zapewnienie usług medycznych na najwyższym poziomie oraz ciągłe doskonalenie i rozwój.
laserowa korekcja wzroku laserowa korekcja wzroku laserowa korekcja wzroku

Nasi główni klienci

Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w korekcji wad wzroku.

Produkty i usługi

Wykonujemy:

- laserową korekcję wad wzroku metodami: LASIK, LASEK, EPI-LASIK, SBK-LASIK
- operacje usunięcia zaćmy
- zabiegi korekty zeza
- operacje plastyczne powiek i spojówki
- ortokorekcję
- korekcję stożka rogówki przy pomocy twardych soczewek
- zabieg ,,cross-linking'' - stabilizacja stożka
- laserowe leczenie jaskry i zaćmy wtórnej - irydotomia, kapsulotomia
- leczenie AMD - iniekcje doszkliskowe
- laserowanie siatkówki

W ramach diagnostyki przeprowadzamy:

- topografię rogówki
- USG oka
- pachymetrię
- tomografię laserową dna oka (OCT)
- angiografię fluoreseinową (AF)
- badanie pola widzenia
- badanie śródbłonka rogówki w mikroskopie lustrzanym
- pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego
- refraktometrię komputerową z badaniem ostrości wzroku
- dobór okularów
- biometrię optyczną
- dobór soczewek kontaktowych miękkich


Mamy podpisaną umowę z NFZ w zakresie świadczenia usług w poradni okulistycznej oraz leczenia szpitalnego.

Certyfikaty

Eye - Laser Center pracuje w oparciu o system Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Nadrzędnym priorytetem placówki jest zapewnienie usług medycznych na najwyższym poziomie oraz ciągłe doskonalenie i rozwój. Placówka została doceniona również w Rankingu firm Diamenty Forbesa 2014.To prestiżowe wyróżnienie dla najwyżej wycenianych i najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Diament Forbesa to gwarancja profesjonalizmu.
nagroda Diamenty Forbsa 2014
nagroda Diamenty Forbsa 2014

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij