Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 46zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Antykwariat "DAES" Dariusz Stoces w Panoramie Firm

Opis działalności

DAES to najdłużej działający antykwariat we Wrocławiu, do roku 1992 jako salon P.P. DESA.

Produkty i usługi

Obecnie pod nową nazwą kontynuujemy wieloletnie tradycje. Oferujemy duży wybór malarstwa, w tym zawsze obecne malarstwo artystów śląskich oraz rzemiosło artystyczne, srebro, porcelanę, szkło i meble. Świadczymy usługi w zakresie wycen oraz dokumentacji dzieł sztuki.

Proponujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie zakupu dzieł sztuki i ich doboru. Współpracujemy z Polsko-Niemieckim Ośrodkiem Badań nad Dziedzictwem Kulturowym Śląska Stowarzyszenia Historyków Sztuki i dzięki temu dysponujemy największa bazą danych o artystach i rzemieślnikach działających od średniowiecza na Śląsku - baza ta jest stale uzupełniana i powiększana.

Na miejscu mogą Państwo także zamówić wykonanie portretu oraz zlecić fachową konserwację obrazu.

Wykonujemy wyceny i ekspertyzy dotyczące dzieł sztuki na zlecenie instytucji: banków, towarzystw ubezpieczeniowych, sądów oraz osób prywatnych.

Dzięki ścisłej współpracy z Polsko-Niemieckim Ośrodkiem Badań nad Dziedzictwem Kulturowym Śląska Stowarzyszenia Historyków Sztuki gwarantujemy rzetelne i prawidłowe rozpoznanie i opracowanie obiektów powierzonych do wyceny.

Opinie

0/1000
Rzetelna i solidna wycena, niesamowicie duży wybór malarstwa.
Teresa 2013-10-25
Solidne dzieła sztuki jestem bardzo zadowolony znalazłem firmę poprzez Panoramę firm dziękuję
Maciej z Wrocławia 2007-06-06
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij