Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Antykwariat "DAES" Dariusz Stoces w Panoramie Firm

Opis działalności

DAES to najdłużej działający antykwariat we Wrocławiu, do roku 1992 jako salon P.P. DESA.

Produkty i usługi

Obecnie pod nową nazwą kontynuujemy wieloletnie tradycje. Oferujemy duży wybór malarstwa, w tym zawsze obecne malarstwo artystów śląskich oraz rzemiosło artystyczne, srebro, porcelanę, szkło i meble. Świadczymy usługi w zakresie wycen oraz dokumentacji dzieł sztuki.

Proponujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie zakupu dzieł sztuki i ich doboru. Współpracujemy z Polsko-Niemieckim Ośrodkiem Badań nad Dziedzictwem Kulturowym Śląska Stowarzyszenia Historyków Sztuki i dzięki temu dysponujemy największa bazą danych o artystach i rzemieślnikach działających od średniowiecza na Śląsku - baza ta jest stale uzupełniana i powiększana.

Na miejscu mogą Państwo także zamówić wykonanie portretu oraz zlecić fachową konserwację obrazu.

Wykonujemy wyceny i ekspertyzy dotyczące dzieł sztuki na zlecenie instytucji: banków, towarzystw ubezpieczeniowych, sądów oraz osób prywatnych.

Dzięki ścisłej współpracy z Polsko-Niemieckim Ośrodkiem Badań nad Dziedzictwem Kulturowym Śląska Stowarzyszenia Historyków Sztuki gwarantujemy rzetelne i prawidłowe rozpoznanie i opracowanie obiektów powierzonych do wyceny.

Opinie

0/1000
Rzetelna i solidna wycena, niesamowicie duży wybór malarstwa.
Teresa 2013-10-25
Solidne dzieła sztuki jestem bardzo zadowolony znalazłem firmę poprzez Panoramę firm dziękuję
Maciej z Wrocławia 2007-06-06
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij