• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Gabinet Chirurgii Plastycznej dr n. med. Ireneusz Łątkowski Specjalista Chirurgii Plastycznej w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Ośrodek w Polanicy Zdroju jest najstarszym ośrodkiem chirurgii plastycznej w Polsce. Corocznie wykonuje się w nim kilka tysięcy zabiegów z dziedziny chirurgii rekonstrukcyjnej, twarzowo-czaszkowej, mikrochirurgii. Gabinet spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. W jego skład wchodzą: - sala przygotowawcza - sala operacyjna - sala pooperacyjna - gabinet konsultacyjny - poczekalnia Blok operacyjny wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno - monitorujący

O nas

dr n. med. Ireneusz Łątkowski
W roku 1989 ukończył Wrocławską Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim. Jest specjalistą I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej i II stopnia z zakresu chirurgii plastycznej. Od 1993r. pracuje jako chirurg plastyk w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju na stanowisku starszego asystenta, pod kierownictwem prof. dr. hab. doktora. h. c. Kazimierza Kobusa. W 2003 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Dr Łątkowski swoje umiejętności z zakresu chirurgii estetycznej poszerza uczestnicząc w szeregu sympozjów, zjazdów, konferencji, szkoleń krajowych i międzynarodowych:
• International Master Course on Ageing Skin J. M. C. A. S PARIS- FRANCE
• International Symposium for Plastic Surgeors & Aesthetic Breastsurgery-Updete & Vienna- Austria
• International Symposium on Aesthetic Plastic Surgery in Bonn
• Twelfth Annual Breast Surgery Symposium Atlanta, Georgia

Gabinet:
1. Gabinet spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. W jego skład wchodzą:
o sala przygotowawcza
o sala operacyjna
o sala pooperacyjna
o gabinet konsultacyjny
o poczekalnia
o pomieszczenia techniczne
2. Blok operacyjny wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno - monitorujący. Zabiegi operacyjne dokonywane są m. in. nowoczesnym sprzętem do odsysania tkanki tłuszczowej tzw. liposukcji firmy MicroAire, aparatem do odnowy biologicznej skóry i bezoperacyjnego usuwania zmarszczek firmy VISAGE itp.
3. W gabinecie zatrudniony jest wysoko wykwalifikowany personel medyczny: anestezjolodzy z II stopniem specjalizacji, pielęgniarki anestezjologiczne, instrumentariuszki z kilkudziesięcioletnim stażem zawodowym.
4. W okresie pooperacyjnym pacjenci pozostają pod fachową opieka pielęgniarską w pokojach 1 - osobowych.
Gabinet Chirurgii Plastycznej dr n. med. Ireneusz Łątkowski Specjalista Chirurgii Plastycznej Gabinet Chirurgii Plastycznej dr n. med. Ireneusz Łątkowski Specjalista Chirurgii Plastycznej Gabinet Chirurgii Plastycznej dr n. med. Ireneusz Łątkowski Specjalista Chirurgii Plastycznej

Nasi główni klienci

Protezy piersiowe firmy MENTOR

Marki i specjalizacje

Dr Łątkowski od szeregu lat prowadzi własny gabinet chirurgii plastycznej, w którym przeprowadzane są zabiegi z dziedziny chirurgii estetycznej, leczenie wad wrodzonych i zmian pourazowych.

Produkty i usługi

Wykonywane zabiegi:
- zabiegi operacyjne nosa
- zabiegi operacyjne powiek
- lifting
- zabieg odsysania uda
- zabieg odsysania brzucha
- operacja rekonstrukcji piersi
- powiększenie piersi (p. gruczoł)
- powiększenie piersi (p. mięsień)
- powiększenie piersi Prot. Anat.
- zabiegi operacyjne uszu
- powiększenie ust

Zabiegi ginekologiczne:
Wykonujemy zabiegi chirurgiczne kobiecych narządów płciowych, mające na celu przywrócenie, poprawienie ich wyglądu i funkcji. Działania te prowadzą do poprawy poczucia własnej atrakcyjności i komfortu psychicznego leczonych kobiet.

Rodzaje operacji:
• Zmniejszanie warg sromowych
• Plastyka przedniej ściany pochwy
• Tylna plastyka ściany pochwy
• Operacje zwężeń i zarośnięć pochwy
• Wycięcie błony dziewicze
• Rekonstrukcja błony dziewiczej
• Wycięcie endometriozy i korekcje blizn po cięciu cesarskim
• Plastyka zastarzałego pęknięcia krocza
• Operacje pęknięć szyjki macicy
• Wycięcie szyjki macicy
• Przemieszczenie łechtaczki
• Nowoczesne bezbolesne leczenie nadżerek (fotokoagulator elektronowy-laser)
• Abrazje diagnostyczne jamy macicy
• Wyjęcie wkładki domacicznej
• Założenie wkładki domacicznej

Certyfikaty

certyfikat
certyfikat
certyfikat
dyplom
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Opinie

0/1000
Świetny specjalista.!!!
adam 2015-03-26
Dobrze wykonał podniesienie powiek u mnie. Jestem zadowolona.
aga 2015-03-16
Super lekarz pod każdym względem. Cenię go bardzo za wiedzę, charakter i doskonałe podejście do pacjenta. Doktor wie, że nie zamienię go na żadnego innego. Nigdy. Do szybkiego zobaczenia. Pozdrawiam!
Barbara 2015-01-04
Zarówno lekarz, jak i klinika są na najwyższym poziomie estetyki oraz troski o pacjenta.
Katarzyna 2014-12-19
Jestem po operacji powiększenia piersi u doktora. Czuję się dobrze, choć ból mi trochę doskwiera. Pan doktor zadbał o wszystko, wiem, że jestem pod dobrą opieką. Teraz tylko rekonwalescencja i będzie po wszystkim.
wojka 2014-12-06
Doktor cieszy się dobrą opinią i nie dziwię się, bo to naprawdę bardzo dobry chirurg plastyk. Ja po operacji nosa, czuję się świetnie, choć może nie od razu, gdyż rekonwalescencja trochę trwa, ale obecnie w końcu czuję się pewna siebie i zadowolona z tego, jak wyglądam.
julia 2014-10-10
Godny zaufania lekarz. Stara się pomóc swoim pacjentkom, wspiera je psychicznie i zawsze można liczyć na jego pomoc, także po operacji.
efcia 2014-08-01
Wg mnie jeden z lepszych chirurgów plastyków w Polsce.
koala 2014-06-23
Chyba już wszystko zostało o doktorze napisane. Ja również nie mam zastrzeżeń, co do pracy tegoż chirurga. Dba o pacjentów, jest pomocny i zaangażowany.
bogna 2014-05-20
Polecam wszystkim paniom, które chcą się poddać operacji biustu. Pan doktor otoczy Was kompleksową opieką zarówno przed, jak i po operacji. Ja jestem bardzo zadowolona ze swoich piersi.
anka 2014-04-08
Świetny chirurg z bardzo dobrze wyposażoną, niezwykle nowoczesną kliniką. Dzięki panu doktorowi mam prosty nos i wreszcie zero kompleksów.
Krysia 2014-01-14
Pan doktor jest przemiłym człowiekiem i dobrym chirurgiem. Dzięki niemu mój nos wygląda nareszcie normalnie. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.
Elizka 2013-11-28
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij