Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Andrzej Paluszek Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oławie w Panoramie Firm

Opis działalności

Komornik Sądowy jest funkcjonariuszem publicznym działającym przy Sądzie Rejonowym. Przy wykonywaniu czynności komornik podlega tylko ustawom oraz orzeczeniom sądu.

O nas

Komornik sądowy Andrzej Paluszek zajmuje się między innymi egzekucją z nieruchomości oraz licytacjami komorniczymi.
Nasza kancelaria organizuje regularne licytacje mieszkań oraz domów. Wszelkich informacje na ten temat można zasięgnąć kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oławie Andrzej Paluszek

Marki i specjalizacje

Wszystkie wnioski niezbędne w procedurze komorniczej są dostępne na życzenie wierzyciela.

Produkty i usługi

Komornik Sądowy jest funkcjonariuszem publicznym działającym
przy Sądzie Rejonowym. Przy wykonywaniu czynności komornik
podlega tylko ustawom oraz orzeczeniom sądu.

Komornik Sądowy Andrzej Paluszek przy Sądzie Rejonowym w Oławie działa na obszarze swojego rewiru komorniczego, którym jest miasto i gmina Oława, gmina Święta Katarzyna oraz gmina Domaniów.

Na wniosek wierzyciela, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio, komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

Zgodnie z art. 8 ust. 5 z dnia 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji, wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których
przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij