Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 46zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Andrzej Paluszek Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oławie w Panoramie Firm

Opis działalności

Komornik Sądowy jest funkcjonariuszem publicznym działającym przy Sądzie Rejonowym. Przy wykonywaniu czynności komornik podlega tylko ustawom oraz orzeczeniom sądu.

O nas

Komornik sądowy Andrzej Paluszek zajmuje się między innymi egzekucją z nieruchomości oraz licytacjami komorniczymi.
Nasza kancelaria organizuje regularne licytacje mieszkań oraz domów. Wszelkich informacje na ten temat można zasięgnąć kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oławie Andrzej Paluszek

Marki i specjalizacje

Wszystkie wnioski niezbędne w procedurze komorniczej są dostępne na życzenie wierzyciela.

Produkty i usługi

Komornik Sądowy jest funkcjonariuszem publicznym działającym
przy Sądzie Rejonowym. Przy wykonywaniu czynności komornik
podlega tylko ustawom oraz orzeczeniom sądu.

Komornik Sądowy Andrzej Paluszek przy Sądzie Rejonowym w Oławie działa na obszarze swojego rewiru komorniczego, którym jest miasto i gmina Oława, gmina Święta Katarzyna oraz gmina Domaniów.

Na wniosek wierzyciela, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio, komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

Zgodnie z art. 8 ust. 5 z dnia 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji, wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których
przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij