Lista
Mapa

Krzewy - podkarpackie

- znaleziono 36 firm
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 31.03.2015r.

 • 1
  2
  szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja
  17 584 36 38
  Rzędzianowice 490
  Nasza oferta obejmuje ponad 300 odmian krzewów liściastych, iglastych, wrzosowatych, zimozielonych. Na nadchodzącą jesień przedstawiamy bogatą ofertę wrzosów pączkowych ze szczególnie cenionej serii Garden Girls. Wrzosy pączkowe, u których pąki kwiatowe nie otwierają się-utrzymując bardzo długo...