Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Kursal" Nakło nad Notecią Oddział w Bydgoszczy w Panoramie Firm

Opis działalności

Uczymy naszych klientów w wielu zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Nasz kapitał to zapał i umiejętności znakomitych wykładowców i instruktorów łączących profesjonalną wiedzę z talentem dydaktycznym. Szczególnie ważne dla naszej firmy w nowym tysiącleciu jest to, że funkcjonujemy już od 1989 roku na rynku szkoleń, dziękując przy tym naszym Klientom za dotychczasowe zaufanie.

O nas

Uczymy naszych klientów w wielu zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Już od 1989 roku towarzyszymy firmom i indywidualnym osobom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności na trudnym rynku pracy, gdzie konkurencja wymaga wypróbowanych rozwiązań technologicznych jak i innowacyjności produkcji.
Naszą firmę nazwaliśmy Ośrodek Kształcenia Zawodowego KURSAL, ponieważ to łatwy do zapamiętania skrót od ważnych dla nas słów szkolenia kursowego.

Wciąż się zmieniamy. Tak jak Państwo zmieniacie swoje kwalifikacje by odnieść sukces. Uważnie słuchamy, wprowadzamy nowoczesny sprzęt, a przede wszystkim pytamy co pragniecie zrobić inaczej i lepiej.

Nasz kapitał to zapał i umiejętności znakomitych wykładowców i instruktorów łączących profesjonalną wiedzę z talentem dydaktycznym.

Należymy do Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej aktywnie działając jako członek zarządu. Przynależność ta pozwala nam na wymianę doświadczeń i wiedzy z partnerami umożliwiając nam działanie.

W oparciu o najnowocześniejsze standardy nauczania w szkolnictwie zawodowym:
- Wdrażamy kompleksowo szkolenia spawaczy dla wiodących firm wykorzystujących nowoczesne technologie spawalnicze.
- Realizujemy cykliczne kursy operatorów ciężkich maszyn budowlanych i drogowych.
- Przygotowujemy specjalistów do programowania i obsługi obrabiarek CNC
- Rolnicy mają możliwość zdobycia kwalifikacji technika rolnika, wykwalifikowanego w zawodzie lub mistrza rolnika

Kilkadziesiąt Powiatowych Urzędów Pracy powierza nam przygotowanie bezrobotnych do podjęcia pracy w deficytowych zawodach umożliwiając im transformację zawodową poprzez przekwalifikowanie na zawody poszukiwane przez pracodawców.

Nasza bogata oferta to również oświata dorosłych w szkołach policealnych i liceach ogólnokształcących.

kurs cnc, operator ładowarki, kurs na operatora, kursy koparko-ładowarki, kurs na koparki, operator koparko-ładowarki, operator koparki, kurs na wózki widłowe, kursy spawania, szkolenie spawaczy, szkolenie gastronomiczne, szkolenie kucharzy, kurs gastronomiczny

Nasi główni klienci

Współpracujemy z renomowanymi instytucjami certyfikującymi takimi jak: Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Centrum Certyfikacji w Warszawie, Urząd Dozoru Technicznego, posiadamy własną Komisję Egzaminacyjną, przyznającą tytuł: mistrza i wykwalifikowanego rolnika, itp.

Jesteśmy przygotowani organizacyjnie i techniczne do współpracy z dużymi i małymi przedsiębiorstwami oraz indywidualnymi osobami.

Marki i specjalizacje

Kursy, szkoły policealne, szkolenia.

kurs cnc, operator ładowarki, kurs na operatora, kursy koparko-ładowarki, kurs na koparki, operator koparko-ładowarki, operator koparki, kurs na wózki widłowe, kursy spawania, szkolenie spawaczy, szkolenie gastronomiczne, szkolenie kucharzy, kurs gastronomiczny, opiekunka dziecięca, kursy na opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych, kursy na piekarzy, kursy montażysta rusztowań, kurs energetyczny, kursy dla operatorów dźwigów suwnicy, operator dźwigów.

Produkty i usługi

Oferujemy następujące szkolenia i kursy:
* Operator maszyn budowlanych i drogowych
* Spawanie we wszystkich metodach wg. Wytycznych Instytutu Spawalnictwa oraz wymagań Urzędu Dozoru Technicznego
* Operatorów obrabiarek CNC
* Kierowców wózków podnośnikowych
* Operatorów żurawi budowlanych HDS, dźwigów samochodowych i innych urządzeń dźwigowych
* Energetyczne i elektroenergetyczne
* Kwalifikacyjne na tytuł mistrza i robotnika wykwalifikowanego
* Inne wg zgłoszonych zapotrzebowań

Kursy zawodowe:
- Spawanie we wszystkich metodach wg. Wytycznych Instytutu Spawalnictwa oraz wymagań
Urzędu Dozoru Technicznego
- Operator maszyn budowlanych i drogowych
- Kierowców wózków podnośnikowych
- Operatorów żurawi budowlanych HDS, dźwigów samochodowych i innych urządzeń dźwigowych
- Energetyczne i elektroenergetyczne
- Kwalifikacyjne na tytuł mistrza i robotnika wykwalifikowanego

Kurs cnc, operator ładowarki, kurs na operatora, kursy koparko-ładowarki, kurs na koparki, operator koparko-ładowarki, operator koparki, kurs na wózki widłowe, kursy spawania, szkolenie spawaczy, szkolenie gastronomiczne, szkolenie kucharzy, kurs gastronomiczny, opiekunka dziecięca, kursy na opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych, kursy na piekarzy, kursy montażysta rusztowań, kurs energetyczny, kursy dla operatorów dźwigów suwnicy, operator dźwigów, operator żurawi, operator suwnicy, kursy obrabiarki numeryczne cnc, kursy na operatora maszyn budowlanych, kurs.

Opinie

0/1000
Polecam.
Kursant 2016-02-10
Bardzo dobry ośrodek kształcenia,miła atmosfera i profesjonalna kadra.Wykładowcy na najwyższym poziomie,szczególnie pan Paweł Sosiński.Wykładowca z klasą,na wykładach nikt się nie nudzi a materiał szkoleniowy jest tak łatwo przyswajalny jak ''bułka z masłem''.Polecam serdecznie Kursal w Nakle.
Łysy 2014-02-23
Polecam bardzo
Jan 2012-08-25
dobra firma POLECAM innym solidna i rzetelna
gosc 2012-02-09
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij