Galerie zdjęć

Opis działalności

Poradnia Specjalistyczna, Gabinet Kardiologiczny

Marki i specjalizacje

http://www.zdrowmed.pl/?id=katalog&kat=Gabinety
http://www.viamedica.pl/gazety/gazetaM/darmowy_pdf.phtml?indeks=6&indeks_art=33

Produkty i usługi

Przyjęcia pacjentów na koszt NFZ oraz prywatnie. EKG, ECHO SERCA z DOPPLEREM KOLOROWYM. Odpłatne USG serca codziennie. Profilaktyka, diagnostyka i leczenie: nadciśnienia tętniczego, choroby niedokrwiennej serca, arytmii, niewydolności krążenia, Leczenie zaburzeń biochemicznych w surowicy krwi z wykorzystaniem farmakoterapii oraz intensywnego odchudzania prozdrowotnego własną autorską metodą Ciągłego Intensywnego Ambulatoryjnego i Monitorowanego Leczenia Otyłości - C I A M L O.


Istota metody CIAMLO intensywnego leczenia otyłości (ILO) sprowadza się do monitorowania prealbuminy (TTR) we krwi podczas przedłużonego stosowania Diety Cambridge (DC). Pozwala to wydłużyć stosowanie DC i zwiększyć redukcję masy ciała. CIAMLO daje największą utratą tłuszczu trzewnego-odpowiedzialnego za powstawanie chorób i zaburzeń metabolicznych. Przez to CIAMLO ma silnie działanie prozdrowotnie i wpływa na poprawą jakości życia. Doprowadza również do złagodzenia przebiegu chorób towarzyszących otyłości i ustępowania zaburzeń metabolicznych. Skutkuje rewitalizacją (odmłodzeniem) i poprawą ogólnego stanu zdrowia. CIAMLO może poprzedzać lub zastąpić wykonanie inwazyjnych procedur bariatrycznych. W leczeniu otyłości może być alternatywą operacyjnego pomniejszania żołądka. Duża utrata masy ciała w CIAMLO powstaje głównie wskutek rzeczywistej utraty tłuszczu w [(kg) i ( %)]. Stosując CIAMLO bezpieczniej i łatwiej osiągniesz pożądaną poprawę składu ciała i ogólnego stanu zdrowia.

Opinie

0/1000
Jeżeli ktoś chce zgubić wagę, polecam wszystkim, z 320kg zjechałam na 80, co prawda czeka mnie operacja zmniejszenia nadmiaru skóry, i polecam książkę z filmem DVD o diecie i suplementach. Przezywali mnie od grubasek, tłustych krów, macior. Teraz poczułam, że żyje. 30zł za konsultacje raz w miesiącu, grosze.... naprawdę warto, a życie odmieniło.
Anna 2014-02-12
WITAM POLECAM TEGO WSPANIAŁEGO LEKARZA BARDZO UCZYNNY I CHCĄCY POMÓC JA CO PRAWDA TYLKO PORADY POTRZEBOWAŁAM I WSPARCIA ON MNIE BARDZO WSPARŁ I PODTRZYMAŁ NA DUCHU ZA CO MU BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE. OBY WSZYSCY LEKARZE W NASZEJ SŁUŻBIE ZDROWIA BYLI TACY JAK PAN DOKTOR.!!!!!
BEATA Z OŚWIĘCIMIA 2009-11-14
REWELACYJNY LEKARZ OBY W NASZYM KRAJU WSZYSCY BYLI TAK MILI I UCZYNNI SŁUŻACY POMOCA TO BY BYŁO REWELACYJNIE. DZIEKUJE PANU DOKTOROWI ZA UDZIELENIE INFORMACJI I USPOKOJENIE MNIE PODCZAS OPERACJI MOJEJ MAMY. WIELKIE DZIEKI DLA TAK WSPANIAŁEGO LEKARZA
BEATA Z OŚWIĘCIMIA 2009-11-13
Jestem pod wrażeniem. Ból w klatce piersiowej u młodej osoby jest zazwyczaj ignorowany. Słyszałam tylko, że mam się mniej denerwować, pić melisę lub krople walerianowe. Pan Dr Grzelakowski zareagował inaczej. Wywiad, badanie, echo, weliminowanie choroby serca i wskazanie najprawdopodobniejszych przyczyn moich dolegliwości. Profesjonalne, a zarazem bardzo ludzkie podejście do pacjenta zasługuje tu na uznanie. Teraz wiem, że waleriana na nic się nie zda, a szukać należy gdzie indziej. Doktor zalecił wykonanie badań, które powinny dać odpowiedź. No i najważniejsze leki, które przepisał pomogły natychmiast. Wielkie dzięki dobry człowieku.
Beata 2009-07-27
Leczę,się u Dr. Grzelakowskiego ,2-gi rok .Ze sposobu i metod leczenia jestem bardzo zadowolony .Postawa Dr. wobec problemów chorego jest godna naśladowania .Jego naturalne zrozumienie podczas procesu leczenia potrzeb osoby leczonej zjednuje mu wielu wdzięcznych pacjętów . Więcej Takich lekarzy.
Zdzisław 48 2008-03-27
Od 2 lat lecze sie na nadcisnienie tetnicze w prywatnym gabinecie kardiologicznym u dr nauk medycznych Zdzislawa Grzelakowskiego. Leczenie przez niego, na wlasciwie dobranych i okresowo modyfikowanych lekach, okazalo sie bardzo skuteczne, przez co cisnienie calkowiecie ustabilizowalo sie. Polecam korzystanie z jego uslug.
Lidia K,67 2006-11-02
U pana doktora Zdzisława Grzelakowskiego leczę się od roku 1997, więc juz dziewięć lat. Byłem po zawale serca. Jakoby tego było za mało, stwierdzono, że mam również tętniaka aorty brzusznej. To groziło w każdej chwili katastrofą. W takim stanie miałem szczęście trafić do pana doktora. Mówię, miałem szczęście, gdyż pan doktor po zbadaniu i wysłuchaniu mnie, oraz zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami badań przede wszystkim wzbudził we mnie wiarę, że to jeszcze nie koniec, że można to wszsystko leczyć i skutecznie bronić się przed najgorszym. Po dwóch latach skierował mnie na operację. Tętniaka usunął mi prof. Jawień. Po operacji i powrocie do względnej równowagi w dalszym ciągu pan doktor leczy moje serce stosując coraz nowsze lekarstwa, które ukazują sie na rynku. Mimo mojegon wieku (80 lat) jestem jeszcze w miarę sprawny. Zawdzięczam to skutecznemu leczeniu. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!! Henryk Koszowski pacjent ze Świecia n.W
Henryk Koszowski 2006-11-01
Bardzo dobry kardiolog i specjalista od wyszczuplania.Polecam szczegolnie kobietom.Leczę się u niego od kilkunastu lata.
Anna B 2006-10-17
Bardzo dobry specjalista.Leczy mnie od kilku lat. Zawsze gotowy do udzielenia porad. Zawsze na posterunku. POLECAM
Jerzy 43 2006-09-25
Witam, dla wszystkich probujących osiągnąć wymarzoną figurę polecam doktora Grzelakowskiego, sprawdzona kuracja dająca super efekty, do tego możliwość uzyskania pomocy i rady w każdej chwili zwątpienia, opieka i troska także po skończeniu kuracji. POLECAM rewelacyjny specjalista
Monika 2006-09-08
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij