Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Chcę zarządzać tą stroną
 
 
 
 
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
 
Jesteś właścicielem tej firmy?

Opinie

0/1000
Jeżeli ktoś chce zgubić wagę, polecam wszystkim, z 320kg zjechałam na 80, co prawda czeka mnie operacja zmniejszenia nadmiaru skóry, i polecam książkę z filmem DVD o diecie i suplementach. Przezywali mnie od grubasek, tłustych krów, macior. Teraz poczułam, że żyje. 30zł za konsultacje raz w miesiącu, grosze.... naprawdę warto, a życie odmieniło.
Anna 2014-02-12
WITAM POLECAM TEGO WSPANIAŁEGO LEKARZA BARDZO UCZYNNY I CHCĄCY POMÓC JA CO PRAWDA TYLKO PORADY POTRZEBOWAŁAM I WSPARCIA ON MNIE BARDZO WSPARŁ I PODTRZYMAŁ NA DUCHU ZA CO MU BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE. OBY WSZYSCY LEKARZE W NASZEJ SŁUŻBIE ZDROWIA BYLI TACY JAK PAN DOKTOR.!!!!!
BEATA Z OŚWIĘCIMIA 2009-11-14
REWELACYJNY LEKARZ OBY W NASZYM KRAJU WSZYSCY BYLI TAK MILI I UCZYNNI SŁUŻACY POMOCA TO BY BYŁO REWELACYJNIE. DZIEKUJE PANU DOKTOROWI ZA UDZIELENIE INFORMACJI I USPOKOJENIE MNIE PODCZAS OPERACJI MOJEJ MAMY. WIELKIE DZIEKI DLA TAK WSPANIAŁEGO LEKARZA
BEATA Z OŚWIĘCIMIA 2009-11-13
Jestem pod wrażeniem. Ból w klatce piersiowej u młodej osoby jest zazwyczaj ignorowany. Słyszałam tylko, że mam się mniej denerwować, pić melisę lub krople walerianowe. Pan Dr Grzelakowski zareagował inaczej. Wywiad, badanie, echo, weliminowanie choroby serca i wskazanie najprawdopodobniejszych przyczyn moich dolegliwości. Profesjonalne, a zarazem bardzo ludzkie podejście do pacjenta zasługuje tu na uznanie. Teraz wiem, że waleriana na nic się nie zda, a szukać należy gdzie indziej. Doktor zalecił wykonanie badań, które powinny dać odpowiedź. No i najważniejsze leki, które przepisał pomogły natychmiast. Wielkie dzięki dobry człowieku.
Beata 2009-07-27
Leczę,się u Dr. Grzelakowskiego ,2-gi rok .Ze sposobu i metod leczenia jestem bardzo zadowolony .Postawa Dr. wobec problemów chorego jest godna naśladowania .Jego naturalne zrozumienie podczas procesu leczenia potrzeb osoby leczonej zjednuje mu wielu wdzięcznych pacjętów . Więcej Takich lekarzy.
Zdzisław 48 2008-03-27
Od 2 lat lecze sie na nadcisnienie tetnicze w prywatnym gabinecie kardiologicznym u dr nauk medycznych Zdzislawa Grzelakowskiego. Leczenie przez niego, na wlasciwie dobranych i okresowo modyfikowanych lekach, okazalo sie bardzo skuteczne, przez co cisnienie calkowiecie ustabilizowalo sie. Polecam korzystanie z jego uslug.
Lidia K,67 2006-11-02
U pana doktora Zdzisława Grzelakowskiego leczę się od roku 1997, więc juz dziewięć lat. Byłem po zawale serca. Jakoby tego było za mało, stwierdzono, że mam również tętniaka aorty brzusznej. To groziło w każdej chwili katastrofą. W takim stanie miałem szczęście trafić do pana doktora. Mówię, miałem szczęście, gdyż pan doktor po zbadaniu i wysłuchaniu mnie, oraz zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami badań przede wszystkim wzbudził we mnie wiarę, że to jeszcze nie koniec, że można to wszsystko leczyć i skutecznie bronić się przed najgorszym. Po dwóch latach skierował mnie na operację. Tętniaka usunął mi prof. Jawień. Po operacji i powrocie do względnej równowagi w dalszym ciągu pan doktor leczy moje serce stosując coraz nowsze lekarstwa, które ukazują sie na rynku. Mimo mojegon wieku (80 lat) jestem jeszcze w miarę sprawny. Zawdzięczam to skutecznemu leczeniu. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!! Henryk Koszowski pacjent ze Świecia n.W
Henryk Koszowski 2006-11-01
Bardzo dobry kardiolog i specjalista od wyszczuplania.Polecam szczegolnie kobietom.Leczę się u niego od kilkunastu lata.
Anna B 2006-10-17
Bardzo dobry specjalista.Leczy mnie od kilku lat. Zawsze gotowy do udzielenia porad. Zawsze na posterunku. POLECAM
Jerzy 43 2006-09-25
Witam, dla wszystkich probujących osiągnąć wymarzoną figurę polecam doktora Grzelakowskiego, sprawdzona kuracja dająca super efekty, do tego możliwość uzyskania pomocy i rady w każdej chwili zwątpienia, opieka i troska także po skończeniu kuracji. POLECAM rewelacyjny specjalista
Monika 2006-09-08
Swietny specjalista. Polecam.
Katarzyna 2006-08-11

Podobne oferty w pobliżu

Bołtucia 6 /4, Bydgoszcz
Kardiolodzy
Łącznica 3, Gniezno
Kardiolodzy
Łubna 5 c, Włocławek
Kardiolodzy
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij