Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

M&J Maszewscy w Panoramie Firm

Opis działalności

Piękne białe zęby to piękny uśmiech - Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu stomatologicznego. Nasz zespół to sprawdzeni specjaliści, wykonujący usługi w dziedzinach chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki, endodoncji i stomatologii dziecięcej. Współpracujemy z technikami i laboratoriami protetycznymi. Posługujemy się najnowszymi metodami używając nowych rozwiązań.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu zębów chirurgii stomatologicznej, w implantach zębowych, stomatologii zachowawczej, protetyce, endodoncji, stomatologii dziecięcej oraz periodontologii. Każdego z pacjentów traktujemy z osobna, ustalając kompleksowy plan leczenia. Posiadamy nowoczesny sprzęt radiologiczny wykonujący zdjęcia:
zębów
panoramiczne
tomografii komputerowej 3D
stawów
stawy w 3D

Staramy się wyjaśnić celowość wykonywanych poszczególnych zabiegów
Zapraszamy pacjentów z Grudziądza.

Produkty i usługi

Gabinet stomatologiczny M & J Maszewscy to rodzinna praktyka stomatologiczna która funkcjonuje w Grudziądzu od wielu lat. Leczymy wszystkich od najmłodszego do najstarszego.
W naszym gabinecie oferujemy Państwu:
- kompleksowe leczenie stomatologiczne
- stomatologia zachowawcza
- chirurgia stomatologiczna
- implantologia
- implanty zębów
- stomatologia dziecięca
- rtg
- tomografia komputerowa 3D
- zdjęcia panoramiczne zębów
- leczenie kanałowe
- wybielanie zębów
- stomatologia estetyczna
- protetyka
- profilaktyka
Endodoncja
- leczenie zębów mlecznych u dzieci
- leczenie zębów stałych i niedojrzałych
- leczenie choroby błony śluzowej u dzieci
- protezy, korony, licówki
- chirurgia dentystyczna
- periodontologia
- leczenie chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej
- profilaktyka zdrowotna

Opinie

0/1000
Nie boję się już dentysty, komu to zawdzieczam, wam kochani. Wspaniale się opiekujecie pacjentem , żałuję, że nie spotkałam was predzej, dziekuję, dziekuję
2013-03-07
Profesjonalna, miła obsługa, oby wszystkie gabinety tak dbały o pacjenta jak M J Maszewscy. Polecam w 100 procentach wspaniałych stomatologów i sympatyczną kadrę, byłam najbardziej bojącą się osobą w Polsce, teraz mogę powiedzieć - nie boję się i z czystym sercem polecam tych wspaniałych stomatologów.
hania 2013-03-05
Bardzo profesjonalna oraz miła obsługa pacjenta. Polecam w stu procentach napewno bedziecie Państwo zadowoleni
Kasia Osinska 2011-05-15

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij