Autoandreas F.H.U. Andrzej Jadanowski w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Autoandreas F.H.U. świadczy usługi w zakresie spedycji i transportu - międzynarodowego i krajowego. Zapewnia całościowe wykonanie procesu transportu - od załadunku do rozładunku, w sposób całkowicie kompleksowy oraz całkowicie bezpieczny. Obecnie posiada około 100 pojazdów do Państwa dyspozycji.

O nas

Toruńska firma Autoandreas F.H.U. Andrzej Jadanowski, świadcząca usługi w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego, powstała w 1995 roku.

Autoandreas posiada licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego przewozu rzeczy, jak również certyfikat „Ekonomicznego i Bezpiecznego Przewoźnika” oraz „Certyfikat Kompetencji Zawodowych”. Obecnie trwają prace nad wdrażaniem systemu zarządzania jakością (ISO9001) oraz systemu zarządzania środowiskiem (ISO14001).

Świadczone przez firmę Autoandreas usługi obejmują usługi transportowe i spedycyjne na terenie kraju, Unii Europejskiej oraz krajów dawnego WNP. Firma dysponuje karnetami TIR, posiada OCP w ruchu krajowym i międzynarodowym. Jest jedną z najprężniej działających firm w branży transportowej na rynku województwa kujawsko-pomorskiego.

Kadrę firmy stanowi grupa profesjonalnych kierowców, posiadających duże doświadczenia w różnorodnych przewozach.

Autoandreas zapewnia całościowe wykonanie procesu transportu - od załadunku do rozładunku, w sposób całkowicie kompleksowy oraz całkowicie bezpieczny – a to wszystko, dzięki stałemu kontaktowi z kierowcami i nadzorowi satelitarnemu GPS, informującemu jednocześnie o postępach w transporcie.

Zapraszamy do współpracy!

Nasi główni klienci


Produkty i usługi

Firma Autoandreas F.H.U. Andrzej Jaranowski powstała w Toruniu w 1995 roku.

Specjalizuje się w spedycji i transporcie samochodowym – międzynarodowym i krajowym.

Tabor firmy Autoandreas F.H.U. Andrzej Jadanowski stanowi 50 własnych, nowych (roczniki od 2010 ) pojazdów marki DAF – firmy, która dysponuje pojazdami o ładowności 24 europalety – (ładowność 8t) oraz ciągnikami siodłowymi wraz z naczepami oplandekowanymi typu firanka, burto firanka (długość 13,65m; wysokość do 2.85m) oraz naczepami typu Mega (ładowność 24t; długość 13,65m; wysokość 3.00m).

Autoandreas posiada również naczepy niskopodwoziowe. Firmowe pojazdy są nowoczesne, spełniają normy emisji spalin EURO V, wyposażone w system GPS i telefony komórkowe. Pozwala to na stałe monitorowanie położenia przewożonego ładunku. Kierowcy mają certyfikaty ECO-Driving. Współpracuje również z wieloma stałymi, sprawdzonymi przewoźnikami, dysponującymi nowoczesnym taborem od 1,5t do 24t. Łącznie Autoandreas dysponuje około100 pojazdami.

Opinie

0/1000
najlepsi na rynku
bogdan 2012-04-26
Cena współmierna z jakością. Polecam innym z czystym sumieniem.
appache 2012-02-09
powiem szczerze że znałem ich wcześniej ale teraz są bardzo widoczni w necie, widać w końcu zaczeli budować markę, faktycznie sa rzetelną firmą, ale dobrze sobie za to liczą, zadowolony klient
2012-02-01
solidna spedycja
klienttor 2011-12-14
oby takich wiecej w biznesie
janusz k 2011-10-16
rzetelna firma, mogę uczciwie polecić, pierwsze zlecenie wykonali perfekt
piotr.w 2011-09-19
Firma zna sie na fachu i swojej robocie,rzetelna i terminowa. Polecam
Experis Bogdan 2011-03-08

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

transport międzynarodowy, transport samochodowy, transport krajowy, spedycja, spedycja międzynarodowa, spedycja zagraniczna, spedycja krajowa, solidna firma transportowa, firma transportowa, transport międzynarodowy w polsce, spedycja międzynarodowa w polsce, transport ciężarowy, transport drogowy, przewozy międzynarodowe, spedycja transport, transport zagraniczny, transport towarowy, transport europa, transport polska, spedycja polska, przewozy zagraniczne, firma transportowo-spedycyjna, przewóz ładunków na zlecenie, transport gabarytowy, transport nadgabarytowy, logistyka, logistyka spedycja
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij