Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Usługi Sprzętowo-Transportowe Remikop Paweł Zieliński w Panoramie Firm

Opis działalności

Od 1992 r. specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług sprzętowo transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi związane z pracami ziemnymi i drogowymi, wyburzeniowymi, jak i transportem. Nasze prace charakteryzuje dbałość o szczegóły oraz zdolność do szybkiego rozwiązywania napotkanych problemów.Koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.

O nas

Firma REMIKOP istnieje od 1992 roku. Na przestrzeni 15 lat działalności udało się nam stworzyć silny system zarządzania oparty o rzetelny i systematyczny rozwój sił przerobowych.
W naszych staraniach o pełną satysfakcję każdego klienta, nie zapominamy o surowych postulatach norm branżowych, europejskich i ekologicznych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach związanych z pracami ziemnymi i drogowymi, wyburzeniami jak i transportem.

Profesjonalny sprzęt zapewni Państwu szybkie wykonanie powierzonych nam robót. Rozbudowana infrastruktura serwisowo-sprzętowo umożliwi ciągłą i bezawaryjną pracę w każdych warunkach.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej kompleksowe zlecenia.

Koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.

Marki i specjalizacje

Koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.

Produkty i usługi

Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych i transportowych w zakresie:
- usług dźwigowych
- wykopów pod budynki, rurociągi, kable
- niwelacji i równania terenu
- wymiany gruntu
- prac rozbiórkowych
- transportu materiałów sypkich
- usług brukarskich
- inne specjalistyczne.
- koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.
Wszystkie prace wykonane są wydajnym, nowoczesnym i niezawodnym sprzętem.

W naszych staraniach o pełną satysfakcję każdego klienta, nie zapominamy o surowych postulatach norm branżowych, europejskich i ekologicznych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach związanych z pracami ziemnymi i drogowymi, wyburzeniowymi jak i transportem.

Zapraszamy do kontaktu.

Certyfikaty

certyfikat

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij