Usługi Sprzętowo-Transportowe Remikop Paweł Zieliński w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Od 1992 r. specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług sprzętowo transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi związane z pracami ziemnymi i drogowymi, wyburzeniowymi, jak i transportem. Nasze prace charakteryzuje dbałość o szczegóły oraz zdolność do szybkiego rozwiązywania napotkanych problemów.Koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.

O nas

Firma REMIKOP istnieje od 1992 roku. Na przestrzeni 15 lat działalności udało się nam stworzyć silny system zarządzania oparty o rzetelny i systematyczny rozwój sił przerobowych.
W naszych staraniach o pełną satysfakcję każdego klienta, nie zapominamy o surowych postulatach norm branżowych, europejskich i ekologicznych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach związanych z pracami ziemnymi i drogowymi, wyburzeniami jak i transportem.

Profesjonalny sprzęt zapewni Państwu szybkie wykonanie powierzonych nam robót. Rozbudowana infrastruktura serwisowo-sprzętowo umożliwi ciągłą i bezawaryjną pracę w każdych warunkach.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej kompleksowe zlecenia.

Koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.

Marki i specjalizacje

Koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.

Produkty i usługi

Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych i transportowych w zakresie:
- usług dźwigowych
- wykopów pod budynki, rurociągi, kable
- niwelacji i równania terenu
- wymiany gruntu
- prac rozbiórkowych
- transportu materiałów sypkich
- usług brukarskich
- inne specjalistyczne.
- koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.
Wszystkie prace wykonane są wydajnym, nowoczesnym i niezawodnym sprzętem.

W naszych staraniach o pełną satysfakcję każdego klienta, nie zapominamy o surowych postulatach norm branżowych, europejskich i ekologicznych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach związanych z pracami ziemnymi i drogowymi, wyburzeniowymi jak i transportem.

Zapraszamy do kontaktu.

Certyfikaty

certyfikat

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

koparki, koparko-ładowarki, dźwigi, wywrotki, wynajem sprzętu budowlanego, sprzęt budowlany, prace ziemne, prace drogowe, wyburzenia, transport, transport materiałów sypkich, roboty ziemne, ładowarki, jcb, koparki jcb, wynajem koparek, ładowarki jcb, wynajem maszyn budowlanych, makroniwelacja terenu, spycharki, koparka, usługi brukarskie, prace rozbiórkowe, koparkoładowarka, koparkoładowarki
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij