Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Usługi Sprzętowo-Transportowe Remikop Paweł Zieliński w Panoramie Firm

Opis działalności

Od 1992 r. specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług sprzętowo transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi związane z pracami ziemnymi i drogowymi, wyburzeniowymi, jak i transportem. Nasze prace charakteryzuje dbałość o szczegóły oraz zdolność do szybkiego rozwiązywania napotkanych problemów.Koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.

O nas

Firma REMIKOP istnieje od 1992 roku. Na przestrzeni 15 lat działalności udało się nam stworzyć silny system zarządzania oparty o rzetelny i systematyczny rozwój sił przerobowych.
W naszych staraniach o pełną satysfakcję każdego klienta, nie zapominamy o surowych postulatach norm branżowych, europejskich i ekologicznych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach związanych z pracami ziemnymi i drogowymi, wyburzeniami jak i transportem.

Profesjonalny sprzęt zapewni Państwu szybkie wykonanie powierzonych nam robót. Rozbudowana infrastruktura serwisowo-sprzętowo umożliwi ciągłą i bezawaryjną pracę w każdych warunkach.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej kompleksowe zlecenia.

Koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.

Marki i specjalizacje

Koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.

Produkty i usługi

Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych i transportowych w zakresie:
- usług dźwigowych
- wykopów pod budynki, rurociągi, kable
- niwelacji i równania terenu
- wymiany gruntu
- prac rozbiórkowych
- transportu materiałów sypkich
- usług brukarskich
- inne specjalistyczne.
- koparki, koparka, koparkoładowarka, koparkoładowarki, prace ziemne.
Wszystkie prace wykonane są wydajnym, nowoczesnym i niezawodnym sprzętem.

W naszych staraniach o pełną satysfakcję każdego klienta, nie zapominamy o surowych postulatach norm branżowych, europejskich i ekologicznych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach związanych z pracami ziemnymi i drogowymi, wyburzeniowymi jak i transportem.

Zapraszamy do kontaktu.

Certyfikaty

certyfikat

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij