Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Marek Załucki w Panoramie Firm

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu mailowego.

Produkty i usługi

- Laparoskopowe usuwanie pęcherzyka żółciowego
- operacje przepuklin pachwinowych i brzusznych
- kolonoskopia
- proktologia
- drobne zabiegi chirurgiczne
- konsultacje

Certyfikaty

"Postępy w Gastroenterologii""Chirurgiczne leczenie przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych""Zasady i technika wykonania hemikolektomii prawostronnej"VI Sympozjum Sekcji Videochirurgii Towarzystwa Chirurgów PolskichTowarzystwo Chirurgów PolskichKongres Towarzystwa Chirurgów Polskich"Zaawansowane operacje laparaskopowe II""Zaawansowane operacje laparaskopowe III""Zaawansowane operacje laparaskopowe IV"V Sympozjum Sekcji Viscero-Syntezy Towarzystwa Chirurgów Polskich
Przepukliny 07 Toruń
Baden - Baden '05 Przepukliny
Eaes 2000 Nicea
Eaes 2008 Stockholm
Eaes Trondheim '96
Gastro '98 Toruń
Berlin Zjazd Tchn '98
Chir Lap '92 W-Wa

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij