• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Brygida Nowakowska "Falco Travel" Przewóz Osób w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Firma Usługowa FALCO TRAVEL Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób. Przewozy do Niemiec, Przewozy do Belgii, busy do Holandii, bus do Holandii, transport osobowy, busy do Niemiec, przewozy, busy, transport osób do Holandii, przewóz osób, przewozy osobowe, transport międzynarodowy, przewozy międzynarodowe.

O nas

Firma przewozowa FALCO TRAVEL działa od wielu lat na trasach krajowych i międzynarodowych. Nasza firma oferuje transport osób, przewozy dla firm, grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych.
Posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, jest firmą ekspansywną nastawioną na ciągły rozwój. Dba przede wszystkim o bezpieczeństwo i wygodę swoich pasażerów. Estetyka pojazdów, bardzo dobry ich stan techniczny oraz doświadczona i kulturalna obsługa gwarantuje bezpieczeństwo i punktualność podróży.
Obsługujemy turystów krajowych jak i zagranicznych.
Zatrudniamy kierowców z odpowiednimi kwalifikacjami, które są niezbędne dla tego transportu. Skupiamy się przede wszystkim w przewozach na trasach do Niemiec, Holandii, Belgii i Luxemburga. Możliwość dowozu pod wskazany adres nie stanowi problemu
Przewozy do Niemiec, przewozy do Belgii, busy do Holandii, bus do Holandii, transport osobowy, busy do Niemiec, busem do Holandii, transport osób, przewozy Holandia, Holandia busy, transport osób do Holandii, przewóz osób do Holandii, przewóz osób z Holandii, przewozy osobowe do Holandii, transport międzynarodowy, przewozy międzynarodowe, Niemcy transport, busy, busy z Polski do Holandii, busy Polska Holandia, przewozy osobowe, przewozy do Holandii, do Luksemburga, Luksemburg, Belgia.

Przewozy osobowe, przewóz osób, przewozy krajowe, busy 8-osobowe, bus 20-osobowy, przewozy międzynarodowe - Europa zachodnia, Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, wynajem, komfortowe samochody, busy, autokary.

Marki i specjalizacje

Proponujemy wycieczki krajowe i zagraniczne; przewozy uczestników na:
- wycieczki
- targi
- wesela
- wyjazdy na: koncerty, wystawy, spotkania, konferencje
- przewozy pracownicze (kraj i zagranica)
- ceny konkurencyjne.

Produkty i usługi

Posiadamy:
- licencję międzynarodową na przewóz osób
- doświadczonych kierowców z niezbędnymi uprawnieniami
- wszystkie wymagane ubezpieczenia samochodów
- poszerzone ubezpieczenie pasażerów NNW
- nasze pojazdy utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym i estetycznym

Komfortowo wyposażone samochody przystosowane do długich podróży (wielostrefowa klimatyzacja, odbiornik DVD w każdym pojeździe, przedłużone wersje aut dla większej ilości bagażu) oraz ich estetyka daje gwarancję zadowolenia wśród naszych klientów.
Gwarantujemy profesjonalną obsługę 24 godziny na dobę.

Trasy:
Obsługujemy woj.
- kujawsko-pomorskie: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Brodnica, Grudziądz, Nakło, Chełmno, Rypin, Wąbrzeźno, Chełmża, Świecie, Szubie, Solec Kujawski, Lipno, Inowrocław

- wielkopolskie: Poznań, Gniezno, Piła, Września, Wągrowiec, Oborniki, Pniewy

- lubuskie: Gorzów Wlkp., Sulęcin, Świebodzin, Kostrzyn, Międzyrzecz

- warmińsko-mazurskie: Działdowo, Nowe Miasto Lubawskie, Lidzbark Welski

NIEMCY: Berlin, Postdam, Magdeburg, Helmsted, Braunschweig, Salzgitter, Osnabruck, Peine, Hannover, Onnabruck, Munster, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Dusseldorf, Duisburg, Wuppertal, Koln, Aachen, Bonn, Koblenz, Frankfurt am Main, Mainz, Wiesbaden, Trier,

BELGIA: Hasselt, Antwerpia, Gent, Turnhout, Legie, Bruksela

HOLANDIA: Eindhoven, Venlo, Maastricht, Tilburg, Arnhem, Breda, Apeldorn, Hengelo, Nijmegen, Roosendaal, Rotterdam, Amsterdam, Utrecht, Den Haag, Amersfoort, Zwolle oraz LUXEMBURG

Opinie

0/1000
fajne samochody
roza 2014-03-31
Bardzo miła i fachowa obsługa, punktualność. Bardzo polecam usługi właśnie tej firmy.E.S.
2013-10-28
Polecam. Firma porządna, rzetelna, profesjonalna. Warto korzystać z ich usług.
2013-08-13
Polecam, firma rzetelna, miła obsługa . b.w.
2013-07-19
Rzetelna, solidna firma, potwierdzam to wszystko co wymieniły osoby wcześniej, warto korzystać z Ich uslug ! Benita W.
2013-07-17
polecam
t,s 2013-07-09
Super firma tania i solidna. Najtańsza w regionie. Nowe samochody i mili kierowcy. Gorąco polecam tę firmę. Nie odwołują wyjazdów, a co najważniejsze nie spóźniają się
Elżbieta 2012-11-07
Super Firma tania i solidna, a do tego wspaniali kierowcy zwłaszcza Adrian dusza towarzystwa nie można sie z nim nudzić GORĄCO POLECAM TĄ FIRMĘ.
HOLANDIA ROTTERDAM I EINDHOVEN 2012-11-04
super polecam
2012-03-03
jestem klientem od 5-ciu lat, super firma
Grzegorz 2012-02-27
tani nie sa ale solidni na pewno
2012-02-09
Firma godna polecenia
Nowacka 2010-05-20
Polecam w 100 %
Lewandowska 2009-10-20

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij