• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon przez Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Niedawno korzystałam z usług tej firmy. Zrobiłam rezerwację w obie strony, nadmieniam, że bardzo mi na tym zależało, o czym powiedziałam Pani, która dopełniała wszystkich formalności. Wysłałam smsem wszystkie niezbędne informacje do rezerwacji. Dostałam smsa potwierdzającego rezerwację. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Do powrotu zostały 2 dni i martwiło mnie, że nikt się ze mną nie kontaktuje jak poprzednio. Napisałam smsa z zapytaniem. Oddzwoniła ta sama Pani. Oznajmiła mi, że nie ma mnie na liście pasażerów, a i miejsc już nie ma. Przeprosiła mnie i zaproponowała powrót w czwartek, a takie rozwiązanie mnie nie urządzało, bo urlopu więcej nie miałam. Udało mi się wrócić we wtorek z innym przewoźnikiem. To był ogromny stres i dodatkowe koszty. Do pracy oczywiście nie zdążyłam. Rozumiem, że Panią zgubiła rutyna, ale dlaczego moim kosztem? Poza tym Panowie kierowcy mili i uczynni, a busy wygodniejsze niż autokary. Ogólnie polecam.
Joanna 2014-07-12
fajne samochody
roza 2014-03-31
Bardzo miła i fachowa obsługa, punktualność. Bardzo polecam usługi właśnie tej firmy.E.S.
2013-10-28
Polecam. Firma porządna, rzetelna, profesjonalna. Warto korzystać z ich usług.
2013-08-13
Polecam, firma rzetelna, miła obsługa . b.w.
2013-07-19
Rzetelna, solidna firma, potwierdzam to wszystko co wymieniły osoby wcześniej, warto korzystać z Ich uslug ! Benita W.
2013-07-17
polecam
t,s 2013-07-09