• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Rubbens & Monet Hotel SPA Restauracja w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Rubbens & Monet - Centrum Noclegowo Konferencyjne - Hotel Restauracja Rekreacja. Trzygwiazdkowe Hotele Rubbens & Monet znajdują się w Łysomicach k/Torunia. Do Państwa dyspozycji oddano 111 komfortowych pokoi i apartamentów: Apartamenty przygotowano z myślą o wymagających klientach - wyposażone są w indywidualne salony kąpielowe, klimatyzację i inne udogodnienia.

Marki i specjalizacje

Eventy - jesteśmy pewnym partnerem dla każdego organizatora imprez. Naszym największym atutem są ludzie - profesjonalna kadra dbająca o przygotowania eventów zarówno od strony technicznej, gastronomicznej jak i organizacyjnej. Dużym atutem są liczne atrakcje dostępne na terenie obiektu. Do dyspozycji na imprezy plenerowe pozostaje ponad 2 ha areał.

Produkty i usługi

RUBBENS & MONET

CENTRUM HOTELOWO KONFERENCYJNO REKREACYJNE

Dostępne atrakcje:BEZPŁATNY internet w całym obiekcie, BEZPŁATNY monitorowany parking, Strefa Aqua - (Basen, Jacuzzi, Sauna fińska i infrared); siłownia, Bilard, Minigolf, Kort tenisowy, Duży ogród i mini zoo.
Miło poinformować, że oddaliśmy do Państwa dyspozycji nową część hotelową-strefę SPA.

W miejscu tym możecie Państwo skorzystać z zabiegów, masaży relaksacyjnych i rehabilitacyjnych. Profesjonalny sprzęt (prasowanie zmarszczek), innowacyjne kosmetyki oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość usług.

Organizujemy: Uroczystości rodzinne, Komunie, Wesela, Eventy, Konferencje, Imprezy plenerowe. Posiadamy możliwość zorganizowania bankietu zasiadanego na ponad 500 osób.

Trzygwiazdkowe Hotele Rubbens&Monet znajdują się w Łysomicach k/Torunia. Hotele są położone 5km od Torunia-miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, zlokalizowane przy drodze 91 (1/E75), otoczone lasem stanowią wyśmienity wybór na miejsce pobytu podczas wizyty w Toruniu, Bydgoszczy i okolicach.

Hotele posiadają razem 111 pokoi, gdzie może zamieszkać 300 gości.

Firma została założona w 1992 roku, w dniu dzisiejszym zatrudnia 40 pracowników. Zajmujemy się organizacją i wykonaniem wesel, bankietów, bali, pikników, cateringiem. Obsługiwaliśmy uroczystości na których były znane osobistości z życia politycznego i kulturalnego Torunia i Polski m.in.:

prezydenci miast, wojewodowie, marszałek Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Sejmu R.P.

Lista firm i instytucji dla których m.in. organizowaliśmy uroczystości:

Urząd Miejski w Toruniu
Urząd Marszałkowski Woj.Kujawsko-Pomorskiego
Urząd Gminy w Łysomicach
PZU Życie S.A.
Agis S.A
Nowartis Poland sp. z o.o.
Zepter International Poland
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
Nadwiślańska S.A.
Radio Gra sp. z o.o.
Radio Eska
Radio Toruń
Torital sp. z o.o. FIAT Dealer
Iveco Poland
Salony Mebli Kler S.A.
K.R.U.S.
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
D.G.G. C.I.
Torfarm S.A.
Fakro S.A.
PZU S.A.
B.G.Ż.S.A.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij