Rubbens & Monet Hotel SPA Restauracja w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Rubbens & Monet - Centrum Noclegowo Konferencyjne - Hotel Restauracja Rekreacja. Trzygwiazdkowe Hotele Rubbens&Monet znajdują się w Łysomicach k/Torunia. Do Państwa dyspozycji oddano 111 komfortowych pokoi i apartamentów: Apartamenty przygotowano z myślą o wymagających klientach - wyposażone są w indywidualne salony kąpielowe, klimatyzację i inne udogodnienia.

Marki i specjalizacje

Eventy - jesteśmy pewnym partnerem dla każdego organizatora imprez. Naszym największym atutem są ludzie - profesjonalna kadra dbająca o przygotowania eventów zarówno od strony technicznej, gastronomicznej jak i organizacyjnej. Dużym atutem są liczne atrakcje dostępne na terenie obiektu. Do dyspozycji na imprezy plenerowe pozostaje ponad 2 ha areał.

Produkty i usługi

RUBBENS&MONET

CENTRUM HOTELOWO KONFERENCYJNO REKREACYJNE

Dostępne atrakcje:BEZPŁATNY internet w całym obiekcie, BEZPŁATNY monitorowany parking, Strefa Aqua - (Basen, Jacuzzi, Sauna fińska i infrared); siłownia, Bilard, Minigolf, Kort tenisowy, Duży ogród i mini zoo.
Miło poinformować, że oddaliśmy do Państwa dyspozycji nową część hotelową - strefę SPA.

W miejscu tym możecie Państwo skorzystać z zabiegów, masaży relaksacyjnych i rehabilitacyjnych. Profesjonalny sprzęt (prasowanie zmarszczek), innowacyjne kosmetyki oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość usług.

Organizujemy: Uroczystości rodzinne, Komunie, Wesela, Eventy, Konferencje, Imprezy plenerowe. Posiadamy możliwość zorganizowania bankietu zasiadanego na ponad 500 osób.


Trzygwiazdkowe Hotele Rubbens&Monet znajdują się w Łysomicach k/Torunia. Hotele są położone 5km od Torunia - miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, zlokalizowane przy drodze 91 (1/E75), otoczone lasem stanowią wyśmienity wybór na miejsce pobytu podczas wizyty w Toruniu, Bydgoszczy i okolicach.

Hotele posiadają razem 111 pokoi, gdzie może zamieszkać 300 gości.


Firma została założona w 1992 roku, w dniu dzisiejszym zatrudnia 40 pracowników. Zajmujemy się organizacją i wykonaniem wesel, bankietów, bali, pikników, cateringiem. Obsługiwaliśmy uroczystości na których były znane osobistości z życia politycznego i kulturalnego Torunia i Polski m.in.:

prezydenci miast, wojewodowie, marszałek Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Sejmu R.P.

Lista firm i instytucji dla których m.in. organizowaliśmy uroczystości:

Urząd Miejski w Toruniu
Urząd Marszałkowski Woj.Kujawsko-Pomorskiego
Urząd Gminy w Łysomicach
PZU Życie S.A.
Agis S.A
Nowartis Poland sp. z o.o.
Zepter International Poland
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
Nadwiślańska S.A.
Radio Gra sp. z o.o.
Radio Eska
Radio Toruń
Torital sp. z o.o. FIAT Dealer
Iveco Poland
Salony Mebli Kler S.A.
K.R.U.S.
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
D.G.G. C.I.
Torfarm S.A.
Fakro S.A.
PZU S.A.
B.G.Ż. S.A.


Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

spa, rekreacja, konferencje, noclegi, basen, imprezy, hotele, hotel, catering, restauracje, szkolenie
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij