Lista
Mapa

Kupno samochodów - pomorskie

- znaleziono 23 firmy
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 28.04.2015r.

 • 1
  1
  stacja demontażu pojazdów, kasacja pojazdów, kasacja samochodów, szrot, auto szrot, złomowanie
  504 504 113
  ul. Bolesława Krzywoustego 4, Gdynia
  , gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela, np. umowa kupna - sprzedaży. 4. Dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli była wydana. 5. W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie z właściwego wydziału...