Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
DZIAK Specjaliści od Silników w Panoramie Firm

Opis działalności

Turbosprężarki, wtryskiwacze, głowice, wały, bloki, korbowody Regeneracja tuning sprzedaż. Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2008! Gwarancja 12 miesięcy! Wyważanie wałów korbowych. Wtryskiwacze Common Rail, turbosprężarki, głowice, tuning silników, spawanie głowic. Transport na terenie całego woj.lubelskiego gratis, wysyłka kurierska na teren całej Polski.

Marki i specjalizacje

Samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, pojazdy rolnicze i sprzęt budowlany, wózki widłowe oraz motocykle, quady i skutery.
Silniki zabytkowe i do motorsportu.
King Racing

Produkty i usługi

Zajmujemy się regeneracja oraz modyfikacją podzespołów do silników spalinowych takich jak: głowice, bloki, wały, korbowody, turbosprężarki, wtryskiwacze i wiele innych.

Oferujemy sprawdzenie i regenerację wtryskiwaczy Bosch oraz Delphi jak również sprawdzenie i czyszczenie wtryskiwaczy Denso, Siemens oraz benzynowych.

Nasza pracownia wyposażona jest w sprzęt firmy Bosch łącznie z III fazą regeneracji wtryskiwaczy Common Rail.

Oferujemy regenerację turbosprężarek Garrett, BorgWarner, KKK, IHI, Mitsubishi, Schwitzer, Holset, Toyota oraz Mahle do wszystkich typów pojazdów.

Zajmujemy się przygotowywaniem silników do motorsportu – amatorskiego i wyczynowego – oraz odbudowywaniem silników zabytkowych.

Wykonujemy usługi takie jako honowanie i wyważanie dla przemysłu lotniczego, metalurgicznego, maszynowego, motoryzacyjnego, medycznego, spożywczego, chemicznego i innych.

Certyfikaty

Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 oraz należymy do Sieci Engine Expert - specjalistów silnikowych
ISO 9001:2008
Engine Expert

Opinie

0/1000
Specjaliści warci polecenia, znają się też na oldtimerach i częściach do nich!
janosz 2014-03-27
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij