Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Eurocash S.A. Eurocash Dystrybucja w Panoramie Firm

Opis działalności

Eurocash Dystrybucja wchodzi w skład Grupy Eurocash S.A. – lidera na rynku dystrybucji FMCG w Polsce (artykułów szybkozbywalnych). Jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem, skutecznie wspierającym rozwój przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną w sektorze FMCG. Naszym celem jest zwiększanie konkurencyjności naszych Klientów i budowanie ich przewagi na rynku.

O nas

Działalność Eurocash Dystrybucja opiera się na 20-letnim doświadczeniu w branży FMCG. Jednostka biznesowa prowadzi dystrybucję towarów spożywczych i chemiczno-kosmetycznych do Klienta. Działalność firmy oparta jest na bazie 7 makroregionów, obejmując zasięgiem całą Polskę. Po połączeniu Grupy Dystrybucyjnej Tradis z Grupą Eurocash posiadamy razem: 12 Centrów Dystrybucji i 36 oddziałów przeładunkowych o łącznej powierzchni 0,5 mln mkw., 27 tys. produktów, flotę 900 samochodów dostawczych zaopatrującą niemal 123 000 klientów.

Nasi główni klienci
* supermarkety,
* delikatesy,
* sieci franczyzowe i partnerskie (Groszek, Lewiatan, Euro Sklep, Gama),
* stacje benzynowe (PKN Orlen, Lotos, Statoil, Lukoil),
* liderzy w swoich kategoriach: HDS, Lyreco, Superpharm, Cinema. City, Wars.

Marki i specjalizacje

Wśród asortymentu, jakie Eurocash Dystrybucja oferuje swoim Klientom, można znaleźć takie marki, jak: Lipton, Ferrero, Delecta, Bonduelle, Milka, Pudliszki, Winiary, Tchibo, Jacobs, Lubella, Jutrzenka, Solidarność, Wedel, Łaciate, Danone, Hochland, Neptun, Lisner, Mlekpol, Rama, Hortex, Tiger, Tymbark, Kubuś, Cisowianka, Nivea, Regina, Vizir, Bella i wiele innych.

Produkty i usługi

Dysponujemy profesjonalną kadrą Przedstawicieli Handlowych, którzy służą wsparciem i fachową wiedzą o rynku FMCG. Gwarantujemy kompletność i terminowość dostaw, poprzez sprawny system logistyczny i rozbudowaną sieć magazynów. Dzięki unowocześnionej platformie elektronicznej eHurt możemy jeszcze szybciej realizować Państwa zamówienia.
Naszym niewątpliwym atutem jest stała szeroka oferta składająca się aż z 27.000 pozycji asortymentowych! Aby to osiągnąć współpracujemy z ponad 600 ogólnopolskimi i lokalnymi producentami. Asortyment podzielony jest na grupy towarowe, z których najważniejsze to:
* Nabiał i tłuszcze,
* Słodycze,
* Produkty spożywcze dla dzieci,
* Koncentraty spożywcze,
* Przyprawy,
* Kawy i herbaty,
* Przetwory zbożowe,
* Konserwy, dania gotowe,
* Alkohol,
* Napoje,
* Chemia i kosmetyki.

I właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić większość potrzeb asortymentowych każdego detalisty, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wciąż poszerzamy naszą ofertę.

Certyfikaty

Nasze działania zostały docenione przez Klientów w ogólnopolskich plebiscytach organizowanych przez wydawnictwa branżowe (Hurt&Detal, Wiadomości Handlowe). Wysoki poziom naszych usług został doceniony przez Klientów, czego dowodem są wielokrotnie przyznane tytuły Dystrybutora Roku i Złotego Paragonu.


Opinie

0/1000
Miła współpraca , fachowa obsługa . Polecam
2012-03-06
Bardzo polecam
2012-02-09
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij