• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Sława w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Kompleksowe wyposażenie łazienek. Nasi specjaliści wykonają dla Państwa projekt aranżacji. Oferujemy Państwu kompleksowe wyposażenie łazienek, armaturę łazienkowa znanych i renomowanych marek. Ponadto w ofercie płytki ceramiczne, baterie łazienkowe, kabiny prysznicowe, wanny i ceramika łazienkowa. Wyszukujemy towary z całego świata - często są to niepowtarzalne w Polsce kolekcje.

Marki i specjalizacje

Płytki ceramiczne i klinkierowe:
Tubądzin, Opoczno, Meissen, Ceramika Paradyż, Polcolorit, Cersanit, Gomez, Oneker, Novagres, Cerrol, Cerrad i inne.

Ceramika Łazienkowa i Kabiny:
Roca, Novellini, Cersanit, Opoczno, Sanika/Radway, Sanplast, Elita, Deftrans, Koło, Polspa, Tece i inne.

Baterie Łazienkowe i natryski:
Kludi, KFA Kraków, Grohe, Deante, Tres, Hansgrohe, Omnires i inne.
Roca Paradyż Tubądzin Opoczno Cerrad

Produkty i usługi

W naszej ofercie:
- wyposażenie łazienek,
- armatura łazienkowa,
- baterie łazienkowe,
- wanny,
- umywalki,
- kabiny prysznicowe,
- ceramika łazienkowa.

W naszym salonie klient znajdzie wszystko co jest niezbędne do realizacji ostatniego etapu remontu domu, czy też jego budowy. Klient może również liczyć na kompleksową pomoc przy aranżacji łazienki - projekt w cenie!

Opinie

0/1000
Super Salon Polecam
Klient 2014-06-13

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij