• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Daszek" Przedszkole Niepubliczne w Lublinie w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Przedszkole, opieka nad dziećmi, przedszkole prywatne, przedszkole niepubliczne, przedszkola, przedszkola prywatne, przedszkola niepubliczne, zajęcia dla dzieci.

Marki i specjalizacje

Przedszkole, opieka nad dziećmi, przedszkole prywatne, przedszkole niepubliczne, przedszkola, przedszkola prywatne, przedszkola niepubliczne, zajęcia dla dzieci, język angielski, język hiszpański, religia (dla chętnych), lekcje tańca, warsztaty rytmiczno - wokalne, gimnastykę ogólnorozwojową, naukę dobrych manier, warsztaty kulinarne i zdrowego żywienia, warsztaty małych naukowców, zajęcia przyrodniczo - ekologiczne, warsztaty plastyczno - architektoniczne, zajęcia teatralne

Produkty i usługi

W naszym przedszkolu stawiamy przede wszystkim na przyjazną i rodzinną atmosferę. Chcemy zapewnić dzieciom optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju w poszanowaniu indywidualności każdego dziecka, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.

Przedszkole zapewnia realizację podstawy programowej oraz:
* język angielski
* język hiszpański
* religia (dla chętnych)
* lekcje tańca
* warsztaty rytmiczno - wokalne
* gimnastykę ogólnorozwojową
* naukę dobrych manier
* warsztaty kulinarne i zdrowego żywienia
* warsztaty małych naukowców
* zajęcia przyrodniczo - ekologiczne
* warsztaty plastyczno - architektoniczne
* zajęcia teatralne
* relaks poobiedni z bajkoterapią oraz muzykoterapią
* opieka logopedy, psychologa, reedukatora
* organizacja eventów dla dzieci (urodziny z oprawą tematyczną, opieką animatorów, gościem specjalnym, dekoracją sali)
* współpraca z Młodzieżowymi Domami Kultury
* wyjścia do teatru, kina, wycieczki edukacyjne i wycieczki do Parków Rozrywki

Certyfikaty

Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom rodziców, mających świadomość, jak ważnym miejscem dla rozwoju ich dzieci jest przedszkole, stworzyliśmy placówkę, która dba o wszechstronny rozwój ich dziecka. Pedagodzy pracują w oparciu o najlepsze programy edukacyjne i wychowawcze. W naszym przedszkolu dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie. Spędzają czas na radosnej zabawie, biorąc udział w różnych zajęciach twórczych jednocześnie w łagodny sposób przygotowują się do edukacji szkolnej.

Opinie

0/1000
Polecam! Świetne przedszkole, profesjonalna opieka.
... 2014-06-24

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij