• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowo-Produkcyjne A-Z Ogrodzenia Renata Górak w Panoramie Firm

Promocje

Ważna od
2014-08-21

Siatka ogrodzeniowa zgrzewana Pantanet Family oczko 101,60x50,80mm

grubość drutu poziomy 2,5mm, pionowy 2,50mm kolor antracyt metalizowany. H-122cm cena za 1mb 15,70 obniżka o 35% obecna cena 10,50 zł brutto. Słup Bekaclip Fi 48mm H-230cm cena za 1 szt. 74,80 zł obniżka o 35% obecna cena 56,90zł brutto.

Opis działalności

Firma A-Z Ogrodzenia. Współpracujemy z największymi producentami różnych systemów ogrodzeniowych w Polsce i Europie stosującymi najnowocześniejsze techniki i technologie.

Produkty i usługi

Nasze realizacje charakteryzują się wysokim poziomem trwałości i estetyki, dzięki czemu umożliwiają eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji, obiektów rekreacyjnych, czy sportowych, jak i skuteczne zabezpieczenie obiektów przemysłowych, czy wysokiego ryzyka. Nasza oferta ogrodzeń obejmuje: ogrodzenia betonowe łupane, ogrodzenia betonowe, ogrodzenia drewniane, ogrodzenia panelowe i siatki, ogrodzenia przemysłowe, ogrodzenia metalowe, ogrodzenia elektryczne, podmurówki, bramy, przęsła.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, a potem do składania zapytań, pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania i wymagania.
Zacznijmy od rozmowy, doboru materiałów, projektu, kalkulacji - to wszystko jest bezpłatnie.

Firma A-Z Ogrodzenia. Współpracujemy z największymi producentami różnych systemów ogrodzeniowych w Polsce i Europie. Jesteśmy dystrybutorem ogrodzeń systemowych firmy BETAFENCE. Prostota konstrukcji naszych ogrodzeń umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż, co znacząco skraca czas realizacji.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij