Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
S.P. "Oświata-Lingwista " w Panoramie Firm

Opis działalności

Twoja przyszłość nie jest mglista. Zakres działalności firmy to organizacja szkoleń, kursów zawodowych, językowych oraz studiów podyplomowych. Od wielu lat prowadzimy szkolenia dla klientów indywidualnych i na zlecenie firm. W czasach zmieniającego się i coraz bardziej wymagającego rynku pracy umożliwiamy zdobycie nowego zawodu.

Marki i specjalizacje

Studia podyplomowe, kursy kwalifikacyjne, kursy doskonalące warsztat pracy nauczyciela, kursy językowe, kursy gimnazjalne, kursy maturalne, kursy zawodowe, kursy pierwszej pomocy, warsztaty rękodzielnicze.

Produkty i usługi

*studia podyplomowe:
-Wychowanie fizyczne
-Artystyczne formy edukacji ruchowej
-Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
-Edukacja dla bezpieczeństwa
-Terapia pedagogiczna
-Animacja czasu wolnego w turystyce
-Zarządzanie oświatą
-Wiedza o społeczeństwie - dydaktyka nauczania przedmiotu

*kursy zawodowe:
-cnc
-spawalnicze
-wizażu
-florystyczne
-animator czasu wolnego
-Auto CAD
-szkolenia BHP

*kursy kwalifikacyjne

*szkolenia psychologiczne

*szkolenia dla nauczycieli

*warsztaty rękodzielnicze

*kursy językowe

*kursy gimnazjalne

*kursy maturalne

*kursy pierwszej pomocy


Istniejemy na rynku usług edukacyjnych od ponad 50 lat. Organizujemy kursy zawodowe i doskonalone, kursy językowe, studia podyplomowe, kursy kwalifikacyjne, szkolenia dla nauczycieli i rad pedagogicznych, kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego. Stale poszerzamy nasza ofertę, aby wszyscy, którzy chcą podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe, interpersonalne rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania z różnych dziedzin, mogli z niej skorzystać.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij