• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
S.P. "Oświata-Lingwista " w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Twoja przyszłość nie jest mglista. Zakres działalności firmy to organizacja szkoleń, kursów zawodowych, językowych oraz studiów podyplomowych. Od wielu lat prowadzimy szkolenia dla klientów indywidualnych i na zlecenie firm. W czasach zmieniającego się i coraz bardziej wymagającego rynku pracy umożliwiamy zdobycie nowego zawodu.

Marki i specjalizacje

Studia podyplomowe, kursy kwalifikacyjne, kursy doskonalące warsztat pracy nauczyciela, kursy językowe, kursy gimnazjalne, kursy maturalne, kursy zawodowe, kursy pierwszej pomocy, warsztaty rękodzielnicze.

Produkty i usługi

*studia podyplomowe:
-Wychowanie fizyczne
-Artystyczne formy edukacji ruchowej
-Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
-Edukacja dla bezpieczeństwa
-Terapia pedagogiczna
-Animacja czasu wolnego w turystyce
-Zarządzanie oświatą
-Wiedza o społeczeństwie - dydaktyka nauczania przedmiotu

*kursy zawodowe:
-cnc
-spawalnicze
-wizażu
-florystyczne
-animator czasu wolnego
-Auto CAD
-szkolenia BHP

*kursy kwalifikacyjne

*szkolenia psychologiczne

*szkolenia dla nauczycieli

*warsztaty rękodzielnicze

*kursy językowe

*kursy gimnazjalne

*kursy maturalne

*kursy pierwszej pomocy


Istniejemy na rynku usług edukacyjnych od ponad 50 lat. Organizujemy kursy zawodowe i doskonalone, kursy językowe, studia podyplomowe, kursy kwalifikacyjne, szkolenia dla nauczycieli i rad pedagogicznych, kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego. Stale poszerzamy nasza ofertę, aby wszyscy, którzy chcą podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe, interpersonalne rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania z różnych dziedzin, mogli z niej skorzystać.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij