• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Miałam przyjemność być leczona przez brata dr. Bachera. Wspaniały człowiek, dobry kontakt, życzliwy myślę że to u nich rodzinne. Szkoda tylko że naszym polskim lekarzom brakuje tych cech. Każdy jeden to rzeźnik który tylko patrzy kiedy mu w łapę dadzą. Polecam także Pana doktora Pawła Kałużniackiego bardzo fajny chirurg, kroił mnie już 2 razy i gdybym miala po raz 3 iść poszlabym do niego...
czarna 2012-03-21
Wspaniały,życzliwy,wiele czasu poświęca pacjentowi,z ogromną wiedzą,aby wszyscy polscy lekarze byli tacy jak dr Bacher. Wdzięczna pacjentka
2011-10-12

Podobne oferty w pobliżu

Radziwiłłowska 5, Lublin
Chirurdzy
Poniatowskiego 21 e, Stalowa Wola
Chirurdzy
Targowa 21, Ostrowiec Świętokrzyski
Chirurdzy
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij