Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Ordo Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Producent domów drewnianych.

Produkty i usługi

Firma Ordo z Lublina wykonuje domy drewniane z bali w konstrukcji szkieletowej, tzw. domy kanadyjskie, domy w technologii tradycyjnej, a także domy w konstrukcji słupowo-ryglowej, tzw. szachulcowej. Firma realizuje projekty klienta zarówno domów letniskowych, kempingowych jak i całorocznych. Działamy na terenie całej Polski.

Domy drewniane, domy z bali, budowa domów kanadyjskich, domy letniskowe, domy kempingowe, domy w konstrukcji słupowo-ryglowej.

603 452 848
796 453 613

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij