Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Ordo Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCH: domy z bali domy z bali okrągłych domy z bali prostokątnyc ORDO Sp. z o.o. z Lublina jest firmą rodzinną, która rozpoczynała jako stolarski zakład rzemieślnicze, zajmując się produkcją wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Pod koniec lat 90-tych nasza firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję domów z drewna.

Marki i specjalizacje

Produktujemy i budujemy w technologiach:
Domy energooszczędne

Izolacja termiczna domów

Domy w konstrukcji szkieletowej

Domy z bali prostokątnych

Domy z bali okrągłych

Zapraszamy na naszą stronę, tam znajdą Państwo więcej informacji, na powyższy temat.
domy letniskowe domy całoroczne altany domy energooszczędne

Produkty i usługi

Firma Ordo z Lublina wykonuje domy drewniane z bali w konstrukcji szkieletowej, tzw. domy kanadyjskie, domy w technologii tradycyjnej, a także domy w konstrukcji słupowo-ryglowej, tzw. szachulcowej. Firma realizuje projekty klienta zarówno domów letniskowych, kempingowych jak i całorocznych. Działamy na terenie całej Polski.

Domy drewniane, domy z bali, budowa domów kanadyjskich, domy letniskowe, domy kempingowe, domy w konstrukcji słupowo-ryglowej.

603 452 848
796 453 613

Wykonaliśmy ponad 300 obiektów. Wyroby nasze trafiają na rynek krajowy i zagraniczny.
Budujemy w różnych technologiach: domy z bali okrągłych, bali prostokątnych oraz w konstrukcji szkieletowej. Ponad to zajmujemy się przecieraniem drzewa , produkcją bali toczonych, bali profilowanych, wykonawstwem konstrukcji dachowych, deski szalunkowej, boazerii oraz innych wyrobów.

Realizujemy głównie projekty klienta, zarówno domów letniskowych jak i całorocznych , ale specjalizujemy się także w budowie domków kempingowych w ośrodkach wczasowych, czego przykładem jest ośrodek: w Kołobrzegu, Okunince oraz na Sardynii.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów drewnianych:
– letniskowych
– kempingowych
– całorocznych

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij