Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
"Genesis" S.C. Arkadiusz Wołoch Justyna Wołoch w Panoramie Firm

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

O nas

Wykonujemy bezpłatne bardzo szczegółowe przeglądy przy użyciu kamery wewnątrz ustnej. Pozwala to pacjentom zobaczyć stan własnych zębów oczami lekarza. Współpracę z dziećmi zaczynamy od wizyty adaptacyjnej. Jej zadaniem jest poznanie małego pacjenta i oswojenie go z naszym sprzętem. Ta wizyta ma charakter zaskakującej zabawy. Dzieci na koniec każdego spotkania z lekarzem wybierają nagrodę. Kierujemy pacjentów na przeglądowe zdjęcie rentgenowskie wszystkich zębów aby nie przeoczyć tych najpilniejszych do leczenia. Patrzymy całościowo na stan uzębienia aby uzyskać maksymalny efekt leczniczy i zadowolenie pacjenta. Każdą osobę traktujemy indywidualnie i z należnym szacunkiem. Opieką dentystyczną obejmujemy zarówno dwuletnie dzieci, osoby niepełnosprawne, kobiety w ciąży i seniorów. Bierzemy odpowiedzialność za wykonane usługi. Wszystkie objęte są gwarancją. Pracujemy w oparciu o specjalistyczny sprzęt i materiały na najwyższym światowym poziomie. Stomatologia bez bólu i leku to nasz cel.
gabinet stomatologiczny Genesis gabinet stomatologiczny Genesis gabinet stomatologiczny Genesis

Marki i specjalizacje

GC, Deyond, 3M, Dentsply, The Wand, W&H, Planmeca, Dr Sun i Morita, Arkona, OMS

Produkty i usługi

stomatologia estetyczna, korony porcelanowe i pełnoceramiczne, licówki, protezy szkieletowe, zatrzaski, leczenie kanałowe z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi rotacyjnych i termicznej kondensacji, gutaperki, zdjęcia rentgenowskie o najwyższym stopniu bezpieczeństwa, wybielanie, lampa beyond- najwyższy możliwy standard, leczenie ozonem jako dopełnienie efektywności wykonanych zabiegów, bezbolesne znieczulenie The Wand od 3 roku życia, piaskowanie jako idealne czyszczenie zębów, 8 kolorów plomb

Opinie

0/1000
Najlepszy specjalista w okolicy.!
Basia 2015-10-16
SUPER LEKARZ!
Agnieszka 2014-03-05
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij