• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Genesis" S.C. Arkadiusz Wołoch Justyna Wołoch w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

O nas

Wykonujemy bezpłatne bardzo szczegółowe przeglądy przy użyciu kamery wewnątrz ustnej. Pozwala to pacjentom zobaczyć stan własnych zębów oczami lekarza. Współpracę z dziećmi zaczynamy od wizyty adaptacyjnej. Jej zadaniem jest poznanie małego pacjenta i oswojenie go z naszym sprzętem. Ta wizyta ma charakter zaskakującej zabawy. Dzieci na koniec każdego spotkania z lekarzem wybierają nagrodę. Kierujemy pacjentów na przeglądowe zdjęcie rentgenowskie wszystkich zębów aby nie przeoczyć tych najpilniejszych do leczenia. Patrzymy całościowo na stan uzębienia aby uzyskać maksymalny efekt leczniczy i zadowolenie pacjenta. Każdą osobę traktujemy indywidualnie i z należnym szacunkiem. Opieką dentystyczną obejmujemy zarówno dwuletnie dzieci, osoby niepełnosprawne, kobiety w ciąży i seniorów. Bierzemy odpowiedzialność za wykonane usługi. Wszystkie objęte są gwarancją. Pracujemy w oparciu o specjalistyczny sprzęt i materiały na najwyższym światowym poziomie. Stomatologia bez bólu i leku to nasz cel.
gabinet stomatologiczny Genesis gabinet stomatologiczny Genesis gabinet stomatologiczny Genesis

Marki i specjalizacje

GC, Deyond, 3M, Dentsply, The Wand, W&H, Planmeca, Dr Sun i Morita, Arkona, OMS

Produkty i usługi

stomatologia estetyczna, korony porcelanowe i pełnoceramiczne, licówki, protezy szkieletowe, zatrzaski, leczenie kanałowe z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi rotacyjnych i termicznej kondensacji, gutaperki, zdjęcia rentgenowskie o najwyższym stopniu bezpieczeństwa, wybielanie, lampa beyond- najwyższy możliwy standard, leczenie ozonem jako dopełnienie efektywności wykonanych zabiegów, bezbolesne znieczulenie The Wand od 3 roku życia, piaskowanie jako idealne czyszczenie zębów, 8 kolorów plomb

Opinie

0/1000
SUPER LEKARZ!
Agnieszka 2014-03-05
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij