• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, wypoczynkowy i turystyczny - wszystkie świadczenia w jednym obiekcie. sanatorium, sanatorium uzdrowiskowe, uzdrowisko, zabiegi rehabilitacyjne, rehabilitacja sanatoryjna, leczenie uzdrowiskowe, turnusy pełnopłatne, turnusy rehabilitacyjne, masaże lecznicze, basen rehabilitacyjny,basen, fizykoterapia,ośrodek leczniczy,ośrodek rehabilitacyjny,hydromasaże.

O nas

Uzdrowisko i miasto Nałęczów położone jest na Wyżynie Lubelskiej w dolinie rzeki Bystrej i jej dopływu Bochotniczanki. Jest to jedno z piękniejszych uzdrowisk polskich stanowiące ważny ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, wypoczynkowy oraz turystyczny.

Bogactwo przyrody, liczne źródła wód mineralnych oraz nieskażone środowisko naturalne, mają niezwykły wpływ na zmniejszenie dolegliwości u pacjentów z chorobami serca i układu krążenia oraz znaczną poprawę ich stanu zdrowia. Specyficzny mikroklimat uzdrowiska ma znaczny wpływ na samoczynne obniżenie ciśnienia tętniczego krwi.

Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik zlokalizowane jest w strefie sanatoryjnej "A" w centrum Parku Zdrojowego.

Sanatorium jest podmiotem leczniczym i spełniającym wszelkie wymagania dotyczące jednostek świadczących usługi w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego.

Marki i specjalizacje

Pozostałe usługi:
- gabinet kosmetyczny i fryzjerski
- kawiarnia organizująca wieczorki taneczne oraz serwująca napoje i różne przysmaki
- gwarantujemy bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego;
- dla osób przyjeżdżających własnym samochodem zabezpieczamy własny monitorowany parking.

Wszystkie świadczenia w jednym obiekcie.

Produkty i usługi

Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik w Nałęczowie prowadzi leczenie uzdrowiskowe pacjentów:
- z chorobami serca i układu krążenia jak:
choroba wieńcowa serca, stany po zawale serca, stany po angioplastyce naczyń wieńcowych, stany po operacji by-pas na naczyniach wieńcowych i innych operacjach serca, nadciśnienie tętnicze, wady zastawkowe serca, nerwica serca
- z innymi schorzeniami współistniejącymi jak:
choroby narządu ruchu (choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa i stawów obwodowych), cukrzyca typu 2, otyłość.

Realizujemy:

- Uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych, dla pacjentów kierowanych przez NFZ (czas trwania leczenia wynosi 21 dni);
- Uzdrowiskowa rehabilitacja dla dorosłych w sanatorium uzdrowiskowym, dla pacjentów kierowanych przez NFZ (czas trwania leczenia wynosi 28 dni);
- Turnusy rehabilitacyjne z udziałem środków PFRON (czas trwania turnusu 14 dni);
- Turnusy leczniczo-rehabilitacyjne i wypoczynkowe dla pacjentów za pełną odpłatnością (czas trwania 7, 10, 14, lub 21 dni);
- Pobyty pełnopłatne z rozszerzonym pakietem zabiegów z zakresu odnowy biologicznej;
- Ambulatoryjne leczenie uzdrowiskowe dla pacjentów kierowanych przez NFZ (czas trwania leczenia od 6 do 18 dni zabiegowych)

Pakiet świadczeń przysługujący pacjentom na turnusach stacjonarnych:
- zakwaterowanie
- całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
- opieka lekarsko-pielęgniarska
- zabiegi rehabilitacyjne według zlecenia lekarskiego

Dysponujemy:
- 193 miejscami hotelowymi w apartamentach, pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym;
- salą obserwacyjną wzmożonego nadzoru medycznego wyposażoną w kardiomonitoring;
- własną, bardzo dobrze wyposażoną, nowoczesną bazą rehabilitacyjną z szerokim wachlarzem zabiegów (56 rodzajów) z zakresu: kinezyterapii, hydroterapii, balneoterapii, fizykoterapii, masaże i inne zabiegi
- dwiema salami gimnastycznymi;
- krytym basenem rehabilitacyjno-rekreacyjnym z podgrzewaną wodą;
- kuchnią przygotowującą posiłki na miejscu, z kilkoma rodzajami diet.

Certyfikaty

certyfikat

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij