• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"ANDREAS" Wózki Widłowe Andrzej Remiszewski w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem nowych i używanych wózków widłowych. Prowadzimy również profesjonalny serwis wózków widłowych/przygotowywanie pod UDT. Polecamy Państwu japońską oraz europejską technologię na najwyższym poziomie, która gwarantuje, iż proponowane przez nas produkty wyróżniają się niezawodnością, a także dostosowaniem do indywidualnych potrzeb klienta.

Marki i specjalizacje

Toyota, BT, Svetruck, Kalmar, Juhgheinrich.

Produkty i usługi

Dzięki długoletniej współpracy z autoryzowanym dealerem Toyoty w Niemczech, zdobyliśmy doświadczenie, które procentuje profesjonalnym podejściem do prowadzonej przez nas działalności. Jesteśmy rzetelnym kontrahentem świadczącym usługi na wysokim poziomie.

Główny profil naszej działalności to:
* długoterminowy i krótkoterminowy wynajem wózków widłowych
* sprzedaż nowych i używanych wózków
* sprzedaż ręcznych wózków tzw. paleciaków
* w pełni profesjonalna obsługa serwisowa

Obsługa serwisowa:
- przeglądy i naprawa z dojazdem do Klienta
- remonty kapitalne w warunkach warsztatowych w naszej siedzibie
- przygotowanie wózków widłowych do odbioru technicznego przez UDT
- na bieżąco uaktualnianie stany magazynowe części zamiennych

Wózki widłowe sprowadzamy bezpośrednio od dealera Toyota w Niemczech, dzięki temu mamy pewność co do ich stanu technicznego oraz przepracowanych roboczogodzin. Polecamy Państwu japońską oraz europejską technologię na najwyższym poziomie, która gwarantuje, iż proponowane przez nas produkty wyróżniają się niezawodnością, a także dostosowaniem do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy z wózków posiada aktualny przegląd techniczny UDT, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność co do stanu technicznego urządzeń nabytych za naszym pośrednictwem. W związku z objęciem wózków widłowych z dniem 18.08.2003 r obowiązkowym Dozorem Technicznym nasi pracownicy posiadają uprawnienia do prac konserwatorskich.

Wózki widłowe Żagań" "wózki widłowe żary" "wózki widłowe Świebodzin" "wózki widłowe nowa sól" "wózki widłowe Szprotawa" "wózki widłowe krosno odrzańskie" "wózki widłowe Lubsko" "wózki widłowe Gubin" "wózki widłowe sława" "wózki widłowe zielona-góra

Certyfikaty

Certyfikat

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij