Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
"Millenium" Apteka Dorota Karcz-Więckiewicz w Panoramie Firm

Opis działalności

W asortymencie posiadamy różne rodzaje leków na zamówienie i gotowych, artykuły dla niemowląt do pielęgnacji chorych, preparaty dla diabetyków. Posiadamy szeroki wybór leków na receptę.

Produkty i usługi

Apteka medyczna "Millenium" w miejscowości Drezdenko w woj. Lubuskim w asortymencie posiada różne rodzaje leków na zamówienie i gotowych, artykuły dla niemowląt, do pielęgnacji chorych, preparaty dla diabetyków. Posiadamy szeroki wybór leków na receptę i ich odpowiedników bez recepty.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij