Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
F.U.H. Semaco Sp.j. J. Skałoń M. Strojniak w Panoramie Firm

Opis działalności

Firma od ponad 20 lat dostarcza maszyny szwalnicze, prasowalnicze, urządzenia wyposażenia krojowni oraz realizuje profesjonalny serwis. W ciągu ostatnich 12 lat firma wykonała ponad 500 instalacji komputerowego systemu InvenTex w branży przemysłu lekkiego, meblarskiego i tekstylnego. Nasze długoletnie doświadczenie, kompetencja oraz szeroka oferta skutecznie wspierają naszych klientów w działaniach ich rozwoju oraz dla sprostania i wygrania twardej konkurencji.

O nas

Firma SEMACO powstała w 1989r. Od początku działalności specjalizuje się w dostawach maszyn szwalniczych, prasowalniczych, wyposażenia krojowni i oprzyrządowania. Oferujemy rozwiązania nowoczesne, niezawodne, sprawdzone, wiodących producentów światowych. Oferta handlowa naszej firmy obejmuje:

- przemysłowe maszyny szwalnicze firm: JUKI, JACK, Sunstar, Union Special, Kansai Special, Vibemac, AMF-Reece, Maier, Pfaff, Durkopp i in.
- profesjonalne maszyny do szycia i zaszywania worków Union Special
- systemy automatycznego lagowania materiałów firmy Serkon
- urządzenia krojcze KM, Eastman, Hoffman, Oshima
- systemy automatycznego rozkroju wszystkich rodzajów materiałów–cuttery
- sprzęt prasowalniczy firm Comel, Sartitalia, prasy, toppery, manekiny Pony, Cimas
- podklejarki Hashima, Lastar, Martin Group
- oprzyrządowanie do maszyn szwalniczych, części zamienne, krzesła, igły, oleje do maszyn oraz wszelkie pozostałe wyposażenie zakładów produkcyjnych

Od ponad 10 lat firma zajmuje się sprzedażą nowoczesnych komputerowych rozwiązań przygotowania i zarządzania produkcją zarówno dla firm odzieżowych jak i meblarskich i tekstylnych. Nowoczesny CAD InvenTex Studio to kompleksowa obsługa przygotowania produkcji i krojowni, systemy zarządzania i rozliczania produkcji, także modułowy, zintegrowany pakiet obsługi przedsiębiorstwa odzieżowego. Doświadczenie, kompetencje i szeroka oferta skutecznie wspierają naszych klientów w działaniach dla sprostania wymogom twardej konkurencji. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy łączą wiedzę n/t nowych technologii ze znajomością potrzeb przedsiębiorstwa. Szeroka oferta i duża elastyczność w działaniu to nasze atuty.

Centrala firmy mieści się w Krakowie, natomiast w Łodzi, Katowicach działają oddziały. Od kliku już lat solidność we współpracy z odbiorcami i kontrahentami zostaje uhonorowana certyfikatami programów "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Solidna Firma" oraz "Rzetelna Firma".

Zapraszamy do współpracy!
Semaco targi Texprocess 2013 Semaco targi Intermasz 2012

Nasi główni klienci

Współpracujemy z Klientami w Polsce i zagranicą.

Marki i specjalizacje

Semaco reprezentuje firmy: Juki, JACK, Union Special, SunStar, Kansai Special, Vibemac, AMF-Reece, Hashima, Comel, Pony, Cimas, Martin Group, Ardmel, Orox, Serkon, InvenTex, Browzwear, Nester, KM, Eastman ...i inne.

Produkty i usługi

- Systemy komputerowe

Systemy przygotowania produkcji CAD/CAM do wspomagania pracy krojowni. Narzędzia komputerowe dla plastyka i projektanta odzieży. Systemy zarządzania i rozliczania produkcji. Zintegrowane oprogramowanie do obsługi firm.

- Maszyny szwalnicze

Obszerna oferta maszyn JUKI oraz Union Special uznanego producenta maszyn do szycia wyrobów z dzianin, jeansu oraz do szycia i zaszywania worków i Big-Bagów. W ofercie posiadamy również maszyny innych producentów.

• stębnówki,
• owerloki,
• interloki,
• maszyny i automaty specjalistyczne,
• linie produkcyjne,
• szycie i zamykanie worków,
• oprzyrządowanie i automatyka.

- Wyposażenie krojowni

Noże: taśmowe, tarczowe, pionowe, stoły krojcze, lagowarki, servo cuttery, urządzenia do cięcia lamówki, odkrawacze, rozwijarki i przeglądarki, automatyczny rozkrój, cuttery, układanie wzoru kraty, znaczniki igłowe, laser, markery świetlne, żelazka do papieru

- Inne urządzenia dla przemysłu odzieżowego

Wytwornice pary, żelazka, stoły prasowalnicze, prasy uniwersalne i specjalistyczne, manekiny, toppery, podklejarki płyt., taśmowe i szwów wodoszczelnych, instalacje sprężon. powietrza

- Technologia i oprzyrządowanie

Opracowania nowych technologii, dobór maszyn i urządzeń do linii produkcyjnej, zaawansowana wyszukiwarka specjalistycznego oprzyrządowania dodatkowego, automatyka

- Serwis

Firma SEMACO prowadzi usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dla sprzedawanych przez siebie maszyn i urządzeń szwalniczych, prasowalniczych, krojczych oraz odzieżowych systemów komputerowych.

Prowadzimy usługi konserwacji wszystkich rodzajów urządzeń występujących w naszej ofercie.

- Części zamienne, igły

Przykładamy bardzo dużą wagę do kwestii serwisowych tak, aby skutecznie i szybko reagować na bieżące potrzeby klienta. Każdy z naszych oddziałów posiada na stanie magazynowym obszerną ilość podstawowych części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do oferowanych maszyn i urządzeń.

Certyfikaty

Semaco od 2005r. bierze udział w programie "Przedsiębiorstwo Fair Play" a od 2006r. także w programie "Solidna Firma". Przyznawane certyfikaty i wyróżnienia są potwierdzeniem rzetelności, uczciwości i lojalności firmy we współpracy z klientami i kontrahentami. Ocenie podlegają także warunki pracy, które sprzyjają zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu. Przyznawane statuetki są podsumowaniem wiarygodności firmy, jako rzetelnego płatnika oraz dobreg

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij