Firma Handlowa "Dom Techniczny" Sp.j. Hurt-Detal Henryk Łuczyński Janusz Wieczorek w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zajmujemy się zaopatrywaniem naszych klientów w narzędzia służące do obróbki stali, narzędzi ręcznych, pomiarowych, a także ściernych. Nasz cel to zaopatrywanie sklepów, przedsiębiorstw produkcyjnych i detalistów w przyrządy, uchwyty i narzędzia do obróbki stali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O nas

Dom Techniczny, to firma działająca w branży narzędzi. Naszym priorytetem jest to, aby dostarczać naszym klientom najwyższej klasy narzędzia, które są potrzebne do wykonywanych przez nich prac.

W naszej branży istotne jest to aby cały czas reagować na zmieniające się potrzeby naszych klientów, a także na specyfikę rynku. W związku z tym już od 1990 roku staramy się stale dopasowywać do potrzeb klientów zwiększając asortyment, którego sprzedaż prowadzimy, na co dzień.

Dom Techniczny został założony w 1990 roku przez Henryka Łuczyńskiego i Janusza Wieczorka. Obecna firma jest wynikiem przekształcenia funkcjonujących od 1968 roku firm państwowych.

Doświadczenie, które obecnie posiadamy jest wynikiem naszej wieloletniej współpracy na rynku narzędzi z wieloma klientami. Dom Techniczny może pochwalić się tym, że prowadzimy stałą współpracę z liczącymi się na naszym rynku producentami. Dodatkowy atut zapewniający o naszej sile to, to, że większość z tych producentów stosuje w swojej codziennej pracy zapewnienia jakości, które są zgodne z wymaganiami norm ISO 9001 lub 9002.

Jednym z naszych największych atutów jest nasza wiedza o branży narzędzi, a także to, że posiadając w naszych magazynach sprzęt, który jest dostosowany do potrzeb naszych klientów zapewniamy terminowość naszych usług.

Marki i specjalizacje

Bahco, Kuźnia, Fapil-Chadex, Befana, Bosch, Metabo, Makita, Mitutoyo, Hahn & Kolbe, Saint-Gobain Abrasives, Union – Vis, Klingspor, Wiertła - Baildon, Globus-Wapienica, Bison - Bial, Jango, Pafana, Freznar, Dolfamex, Fenes, Sandvik - Coromant, Sandvik – Baildonit, Fanar, Perun, Luna, Facom i inn

Produkty i usługi

Co zapewniamy naszym klientom?

-umowy o zaopatrywaniu w narzędzia,
-terminowość i dostawy towaru,
-serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupione u nas narzędzia i urządzenia,
-różne warunki płatności,
-doradztwo techniczne.

W naszej ofercie produktowej posiadamy:

-narzędzia ręczne,
-elektronarzędzia,
-narzędzia pomiarowe,
-artykuły ścierne,
-wiertła, imadła,
-osprzęt do obrabiarek,
-uchwyty,
-obróbka tokarska,
-noże tokarskie,
-frezowanie,
-płytki: tokarskie / frezarskie,
-gwintowniki i narzynki,
-artykuły spawalnicze.

Zapraszamy do skorzystania z naszych wysokiej klasy urządzeń.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

narzędzia ręczne, szlifierka, suwmiarka, imadło maszynowe, obróbka skrawaniem, ściernice, zamówienie klienta, frezy, gwintowniki, wiertła, piły, tarcze, wkrętaki, młotki, mikrometr, czujnik zegarowy, płytki, głowica frezarska, frezy węglikowe, zestaw kluczy, bosch, trzpień, uchwyt tokarski, uchwyt wiertarski, imadła
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij