• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Opis działalności

Jesteśmy jednostką medyczną szczebla wojewódzkiego z dużą liczbą wykwalifikowanej kadry specjalistów Nasza placówka oferuje: poradnia medycyny pracy, badania kierowców, profilaktyczne uczniów.

Produkty i usługi

Dysponujemy sprzętem i specjalistyczną aparaturą gwarantującą udzielanie świadczeń na wysokim poziomie. Posiadamy poradnie specjalistyczne takie jak:

- poradnia okulistyczna
- poradnia laryngologiczno - foniatryczna
- poradnia neurologiczna
- poradnia alergologiczna
- poradnia psychiatryczna
- poradnia psychologiczna
- posiadamy również pracownię spirometryczną, pracownię palestezjometrii, pracownie RTG, pracownie EKG i EEG.

Badania profilaktyczne

W naszym ośrodku możecie Państwo dokonać szczepień.

Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy jest jednostką medyczną szczebla wojewódzkiego, utworzoną w celu udzielenia świadczeń z zakresu medycyny pracy oraz programowania działań z dziedziny promocji zdrowia. Jednostka prowadzi działalność statusową określoną w ustawie o służbie medycyny pracy z dn. 2