Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Kancelaria Notarialna Notariusze Maria Kwiecińska-Stybel Anna Obler Spółka Cywilna w Panoramie Firm

Opis działalności

Jesteśmy do Waszych usług. Zapraszamy serdecznie. Kancelaria jest znana i ceniona na rynku krakowskim. Obsługuje duże i małe spółki, spółdzielnie, fundacje, inne osoby prawne, ale przede wszystkim osoby fizyczne.

Produkty i usługi

Kancelaria sporządza wszelkie przewidziane przepisami prawa czynności notarialne, w tym w szczególności wynikające z art. 79 ustawy Prawo o notariacie, tj.:

• akty notarialne obejmujące wszelkie umowy (m.in. sprzedaży, darowizny, dożywocia, zamiany, zniesienia współwłasności, działu spadku), testamenty, pełnomocnictwa i inne,
• akty poświadczenia dziedziczenia,
• oświadczenia o przyjęciu/odrzuceniu spadku,
• protokoły.

Dodatkowo Kancelaria:

• przyjmuje na przechowanie do depozytu notarialnego pieniądze, dokumenty i papiery wartościowe,
• doręcza oświadczenia,
• sporządza projekty dokonywanych czynności.

Pracownicy Kancelarii służą fachową i szybką informacją dotyczącą projektowanych czynności, zarówno osobiście, jak i telefonicznie oraz mailowo.

Pomagamy również w rozwiązywaniu szczególnie skomplikowanych sytuacji prawnych.

notariusz, kancelaria notarialna, sporządzanie aktów notarialnych, akt notarialny, notariusze, notarialna kancelaria, rejent, testamenty, testament, akty poświadczenia dziedziczenia, oświadczenia o przyjęciu spadku, oświadczenia o odrzuceniu spadku, protokoły, oświadczenia, doręcza oświadczenia, sporządza projekty dokonywanych czynności

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij