Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Kancelaria Notarialna Notariusze Maria Kwiecińska-Stybel Anna Obler Spółka Cywilna w Panoramie Firm

Opis działalności

Jesteśmy do Waszych usług. Zapraszamy serdecznie. Kancelaria jest znana i ceniona na rynku krakowskim. Obsługuje duże i małe spółki, spółdzielnie, fundacje, inne osoby prawne, ale przede wszystkim osoby fizyczne.

O nas

Kancelaria Notarialna rozpoczęła działalność w 1992 roku. Została założona przez notariusz Marię Kwiecińską-Stybel.

Od sierpnia 2009 roku Kancelaria prowadzona jest na zasadach spółki cywilnej przez Marię Kwiecińską-Stybel i Annę Obler, uprzednio aplikanta i asesora w tej Kancelarii.

Kancelaria jest znana i ceniona na rynku krakowskim. Obsługuje duże i małe spółki, spółdzielnie, fundacje, inne osoby prawne, ale przede wszystkim osoby fizyczne.

Duża ilość dokonanych i dokonywanych czynności, często o bardzo skomplikowanej tematyce prawnej, daje poczucie bezpieczeństwa i gwarancję, że będą one przygotowane w sposób ważny, przejrzysty i skuteczny.

Liczba zatrudnionych pracowników, w tym również aplikantów notarialnych, gwarantuje szybką oraz terminową obsługę klienta.

Kancelaria znajduje się na rogu ulic Królewskiej i Józefitów (z wejściem od strony ul. Józefitów), na pierwszym piętrze,
w budynku z windą. Kancelaria nie jest w strefie odpłatnego parkowania. Czynna jest w godzinach 9.00-17.00, istnieje jednak możliwość ustalenia terminów spotkań poza stałymi godzinami pracy.

Produkty i usługi

Kancelaria sporządza wszelkie przewidziane przepisami prawa czynności notarialne, w tym w szczególności wynikające z art. 79 ustawy Prawo o notariacie, tj.:
• akty notarialne obejmujące wszelkie umowy (m.in. sprzedaży, darowizny, dożywocia, zamiany, zniesienia współwłasności, działu spadku), testamenty, pełnomocnictwa i inne,
• akty poświadczenia dziedziczenia,
• oświadczenia o przyjęciu/odrzuceniu spadku,
• protokoły.

Dodatkowo Kancelaria:
• przyjmuje na przechowanie do depozytu notarialnego pieniądze, dokumenty i papiery wartościowe,
• doręcza oświadczenia,
• sporządza projekty dokonywanych czynności.

Pracownicy Kancelarii służą fachową i szybką informacją dotyczącą projektowanych czynności, zarówno osobiście, jak i telefonicznie oraz mailowo.
Pomagamy również w rozwiązywaniu szczególnie skomplikowanych sytuacji prawnych.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij