• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Woźniak M-Szwalnicze Andrzej Woźniak w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Skupuje i sprzedaje przemysłowe maszyny do szycia. W ofercie znajdują się nowe i używane maszyny szwalnicze. Kompleksowo wyposażamy szwalnie w maszyny szwalnicze, urządzenia krojcze, stoły. W ofercie posiadamy różne maszyny; maszyny szwalnicze, stebnówki, maszyny krojcze. Naprawiamy i serwisujemy maszyny do szycia i maszyny szwalnicze - udzielamy gwarancji na serwisowane przez nas.

Marki i specjalizacje

Główną działalnością firmy jest skup i sprzedaż przemysłowych maszyn do szycia. W naszej ofercie znajdują się nowe i używane maszyny szwalnicze firm JUKI, SIRUBA, DURKOPP, BROTHER, ZOJE, KANSAI SPECIAL. Wyposażamy kompleksowo szwalnie w maszyny szwalnicze, urządzenia krojcze oraz prasowalnicze.

Produkty i usługi

Stębnówki, stębnówki szwalnicze, maszyny szyjące, do szycia, szwalnicze, hurt, detal, przemysłowe maszyny szwalnicze, owerlok, owerloki, owerlock, owerlocki, krawieckie, tapicerskie, stebnówki z potrójnym transportem, du-główki, dziurakaczki, dziurkarka, automaty szyjące, noże krojcze, pionowe, taśmowe, imitacja ściegu ręcznego, przewijarki, przewijarko-przeglądarki, stoły krojcze, prasowalnicze stojaki, stoły, maszyny cylindryczne, zyg-zag, tapicerskie, do kołder, z wydłużonym ramieniem, długoramienne, praworamienne maszyny, maszyny specjalistyczne.

Oferujemy również:

* urządzenia do pakowania odzieży w folię
* Przewijarki i przewijarko-przeglądarki do materiałów
* wózki międzyoperacyjne i krzesła obrotowe
* zajmujemy się naprawą i serwisem wszystkich maszyn szwalniczych
* posiadamy również w ofercie części do maszyn szwalniczych, igły do maszyn, części szwalnicze: chwytacze, płytki, bębenki, igły kuśnierskie, stopki, transporty.

Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju,

Sprzedaż ratalna, Leasing.

Sprowadzamy również części na zamówienie.
Naprawiamy i serwisujemy maszyny do szycia i maszyny szwalnicze - udzielamy gwarancji na serwisowane przez nas maszyny szwalnicze.

Wyposażamy w wszelakie maszyny do szycia:

* zakłady tapicerskie,
* zakłady szyjące kołdry,
* zakłady szyjące żagle.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij