Woźniak M-Szwalnicze Andrzej Woźniak w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Skupuje i sprzedaje przemysłowe maszyny do szycia. W ofercie znajdują się nowe i używane maszyny szwalnicze. Kompleksowo wyposażamy szwalnie w maszyny szwalnicze, urządzenia krojcze, stoły. W ofercie posiadamy różne maszyny; maszyny szwalnicze, stebnówki, maszyny krojcze. Naprawiamy i serwisujemy maszyny do szycia i maszyny szwalnicze - udzielamy gwarancji na serwisowane przez nas.

Marki i specjalizacje

Główną działalnością firmy jest skup i sprzedaż przemysłowych maszyn do szycia. W naszej ofercie znajdują się nowe i używane maszyny szwalnicze firm JUKI, SIRUBA, DURKOPP, BROTHER, ZOJE, KANSAI SPECIAL. Wyposażamy kompleksowo szwalnie w maszyny szwalnicze, urządzenia krojcze oraz prasowalnicze.

Produkty i usługi

Stębnówki, stębnówki szwalnicze, maszyny szyjące, do szycia, szwalnicze, hurt, detal, przemysłowe maszyny szwalnicze, owerlok, owerloki, owerlock, owerlocki, krawieckie, tapicerskie, stebnówki z potrójnym transportem, du-główki, dziurakaczki, dziurkarka, automaty szyjące, noże krojcze, pionowe, taśmowe, imitacja ściegu ręcznego, przewijarki, przewijarko-przeglądarki, stoły krojcze, prasowalnicze stojaki, stoły, maszyny cylindryczne, zyg-zag, tapicerskie, do kołder, z wydłużonym ramieniem, długoramienne, praworamienne maszyny, maszyny specjalistyczne.

Oferujemy również:

* urządzenia do pakowania odzieży w folię
* Przewijarki i przewijarko-przeglądarki do materiałów
* wózki międzyoperacyjne i krzesła obrotowe
* zajmujemy się naprawą i serwisem wszystkich maszyn szwalniczych
* posiadamy również w ofercie części do maszyn szwalniczych, igły do maszyn, części szwalnicze: chwytacze, płytki, bębenki, igły kuśnierskie, stopki, transporty.

Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju,

Sprzedaż ratalna, Leasing.

Sprowadzamy również części na zamówienie.
Naprawiamy i serwisujemy maszyny do szycia i maszyny szwalnicze - udzielamy gwarancji na serwisowane przez nas maszyny szwalnicze.

Wyposażamy w wszelakie maszyny do szycia:

* zakłady tapicerskie,
* zakłady szyjące kołdry,
* zakłady szyjące żagle.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

maszyny juki, siruba, durkopp, pfaff krojcze, kaletnicze, obuwnicze, stołki krawieckie części do maszyn szwalniczych, maszyny domowe, elna, toyota, maszyny szwalnicze, toyota maszyny szwalnicze, stębnówkie, prasowalnicze, lamowacze, maszyny tapicerskie, maszyny do kołder, cylindryczne, maszyny z potrójnym transportem, maszyny do żagli, trójskok, zyg-zag, z długim ramieniem, długoramienna, słupowe
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij