Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Woźniak M-Szwalnicze Andrzej Woźniak w Panoramie Firm

Opis działalności

Skupuje i sprzedaje przemysłowe maszyny do szycia. W ofercie znajdują się nowe i używane maszyny szwalnicze. Kompleksowo wyposażamy szwalnie w maszyny szwalnicze, urządzenia krojcze, stoły. W ofercie posiadamy różne maszyny; maszyny szwalnicze, stebnówki, maszyny krojcze. Naprawiamy i serwisujemy maszyny do szycia i maszyny szwalnicze - udzielamy gwarancji na serwisowane przez nas.

Marki i specjalizacje

Główną działalnością firmy jest skup i sprzedaż przemysłowych maszyn do szycia. W naszej ofercie znajdują się nowe i używane maszyny szwalnicze firm JUKI, SIRUBA, DURKOPP, BROTHER, ZOJE, KANSAI SPECIAL. Wyposażamy kompleksowo szwalnie w maszyny szwalnicze, urządzenia krojcze oraz prasowalnicze.

Produkty i usługi

Stębnówki, stębnówki szwalnicze, maszyny szyjące, do szycia, szwalnicze, hurt, detal, przemysłowe maszyny szwalnicze, owerlok, owerloki, owerlock, owerlocki, krawieckie, tapicerskie, stebnówki z potrójnym transportem, du-główki, dziurakaczki, dziurkarka, automaty szyjące, noże krojcze, pionowe, taśmowe, imitacja ściegu ręcznego, przewijarki, przewijarko-przeglądarki, stoły krojcze, prasowalnicze stojaki, stoły, maszyny cylindryczne, zyg-zag, tapicerskie, do kołder, z wydłużonym ramieniem, długoramienne, praworamienne maszyny, maszyny specjalistyczne.

Oferujemy również:

* urządzenia do pakowania odzieży w folię
* Przewijarki i przewijarko-przeglądarki do materiałów
* wózki międzyoperacyjne i krzesła obrotowe
* zajmujemy się naprawą i serwisem wszystkich maszyn szwalniczych
* posiadamy również w ofercie części do maszyn szwalniczych, igły do maszyn, części szwalnicze: chwytacze, płytki, bębenki, igły kuśnierskie, stopki, transporty.

Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju,

Sprzedaż ratalna, Leasing.

Sprowadzamy również części na zamówienie.
Naprawiamy i serwisujemy maszyny do szycia i maszyny szwalnicze - udzielamy gwarancji na serwisowane przez nas maszyny szwalnicze.

Wyposażamy w wszelakie maszyny do szycia:

* zakłady tapicerskie,
* zakłady szyjące kołdry,
* zakłady szyjące żagle.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

maszyny do szycia, maszyny szwalnicze, szycie, stebnówka, overlock, podszywarka, naprawa maszyn do szycia, serwis maszyn do szycia, maszyna łucznik, łucznik, maszyna singer, części do maszyn do szycia, hafciarka, janome, elna, maszyny do szycia przemysłowe, maszyna do szycia juki, juki, siruba, durkopp adler, maszyny do żagli, maszyny do tapicerki, skup maszyn do szycia, skup maszyn szwalniczych, stoły krojcze, noże krojcze, urządzenia do prasowania, wytwornice pary, stoły do prasowania, wyposażenie szwalni, podklejarki, prasy do termotransferu, cuttery, katery, stoły do rolet, foliarka, lamowacze, maszyna do lamowania, maszyna długoramienna, maszyna z długim ramieniem, termopodklejarki, klejarki, maszyny słupowe, maszyny ramienne, prasy do termodruku, maszyny do pakowania, foliarki, przewijarki, przewijarko – przeglądarki, maszyny do zamykania worków, nożyczki premax, urządzenia dozujące, automaty pakujące, urządzenia do zamykania kartonów, urządzenia do obkurczania folii, numeratory termiczne, etykieciarki, wiązarki, aplikatory etykiet, urządzenia do pakowania w blister i skin pack, urządzenia do zamykania worków, do cięcia lamówki, komputerowe systemy cam/cad, podklejanie szwów, maszyny ultradźwiękowe, destylarka do wody, zgrzewarka pakietów, myjka ultradźwiękowa, autoklaw, drukarka do wszywek, napownica, wywracarka do spodni, silnik energooszczędny, wózek międzyoperacyjny, igły do maszyn
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij