Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

Jesteśmy jedyną placówką w regionie Polski południowej gdzie wykonuje się badanie uczulenia na leki. Jest to badanie z krwi, więc zupełnie bezpieczne dla pacjenta. Niewiele placówek wykonuje też badanie cytologiczne śluzówki nosa, gardła, oczu - proste, nieinwazyjne badania, które pomagają w diagnozowaniu alergii. Pracownia jest czynna codziennie.

Marki i specjalizacje

Cytologia nosa, cytologia gardła, cytologia oczu, uczulenia na leki (degranulacja bazofilów, destrukcja neutrofilów ), testy z krwi.

Produkty i usługi

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w kompleksowym diagnozowaniu procesów uczuleniowych i rozgraniczeniem ich od innych spowodowanych zakażeniem bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym. Nasze badania ułatwią postawienie właściwej diagnozy i pozwolą na dobranie odpowiedniego sposobu leczenia.

Żyj spokojnie - my zdiagnozujemy Twój problem.

Pragnąc pomóc w przyśpieszeniu postawienia właściwej diagnozy dajemy Państwu możliwość wykonania w naszej pracowni następujących badań:

- badania cytologiczne błony śluzowej nosa i gardła,
- badanie ruchomości rzęsek w nosie,
- badanie cytologiczne z worka spojówkowego oka,
- badanie uczulenia (nadwrażliwości) na leki,
a. test bezpośredniej degranulacji bazofilów,
b. test destrukcji neutrofilów,
- badanie immunologiczne (badanie odporności humoralnej), przeciwciała,
- oznaczenie bezwzględnej liczby eozynofilów,
- badanie poziomu przeciwciał IgE (całkowitych),
- badanie uczulenia na poszczególne alergeny np kurz, mleko, pyłki, sierść zwierząt, katar sienny.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij