Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Uzdrowisko Kraków-Swoszowice oferuje szeroką gamę usług leczniczych i wypoczynkowych. Jego położenie w zabytkowym Parku Zdrojowym w pd–wsch części Krakowa doskonale sprzyja wypoczynkowi.

Marki i specjalizacje

* Zabiegi: (kąpiele siarczkowe, zabiegi borowinowe, masaże, kinezyterapia, hydroterapia, fizykoterapia, krenoterapia, terapia chłodząca)

* Pobyty (turnusy rehabilitacyjne, turnusy sanatoryjne pełnopłatne, wczasy dla seniora)

* Leczenie ambulatoryjne (pakiety rehabilitacyjne, pakiety dla chorych na łuszczycę, pakiet na osteoporozę, Pakiet "Siarczkowe S.O.S. dla kręgosłupa)

* Konsultacje specjalistyczne

* Konsultacje dietetyczne

Produkty i usługi

Uzdrowisko Swoszowice - to malownicza oaza zieleni w południowo-wschodniej części Krakowa, obejmująca zabytkowy park zdrojowy, tereny leśne oraz zielony pas rzeki Wilgi, które są idealnym miejscem rekreacji i wypoczynku. Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwa obiekty sanatoryjne – willę Szwajcarkę z 1868 r. i Główny Dom Zdrojowy z 1811 r. z Zakładem Przyrodoleczniczym. Park Zdrojowy wraz z obiektami uzdrowiskowymi wpisany jest na listę zabytków Krakowa. Komunikacją miejską można dotrzeć do miasta – z jego licznymi atrakcjami rozrywkowymi i kulturalnymi, z wyjątkowymi miejscami kultu religijnego i zabytkami.

Oferujemy leczenie w ramach NFZ oraz turnusy sanatoryjne i rehabilitacyjne pełnopłatne. Ponadto świadczymy także usługi ambulatoryjne.

W oparciu o posiadane zasoby naturalne – w szczególności unikatowe wody siarkowe - specjalizujemy się w leczeniu i profilaktyce schorzeń:

- reumatologicznych
- pourazowych narządu ruchu
- pooperacyjnych narządu ruchu
- wybranych neurologicznych
- wszystkie postacie gośćca łuszczycowego.

Podstawowymi zabiegami bodźcowymi wykonywanymi na bazie wód siarczkowych oraz peloidów są:

- kąpiele siarczkowe
- zabiegi borowinowe – (okłady, kąpiele, zawijania)

Dla osiągnięcia pełnego efektu leczniczego stosuje się także zabiegi uzupełniające z zakresu: hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii i masażu.

Efektem terapii uzdrowiskowej jest złagodzenie bólu, usprawnienie stawów, zahamowanie stanów chorobowych. Skuteczność leczenia jest wysoka, gdyż poprawa stanu zdrowia występuje średnio u 85% leczonych osób.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego Uzdrowiska.

Opinie

0/1000
Uzdrowisko jest na 6+! Kocham Was! Was wszystkich! Zabiegi super, p. dr ordynator wspaniały, dr dyrektor niesamowity! Pozdrawiam Wszystkich obsługujących i p. Danusię z recepcji. Jeszcze raz, kocham Was i pozdrawiam Elusię organizatorkę i Bogusia masażystę.
Reniusia Smigielska 2014-10-24
Jeśli mówić o zabiegach w w/w sanatorium, oceniam na 6+. Osoby zajmujące się kuracjuszami są sympatyczne i bardzo serdeczne. Pani Danusia w recepcji wita swym pięknym uśmiechem. Nie polecam kuchni sanatoryjnej kuracjuszom z NFZ. Lepiej karmią w więzieniach. Przebywałam w pięknej Szwajcarce pod kuratelą p. Małgosi (super kobietka) w terminie od 25.09-16.10.2014r.
Reniusia 2014-10-20

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij