Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Uzdrowisko Kraków-Swoszowice oferuje szeroką gamę usług leczniczych i wypoczynkowych. Jego położenie w zabytkowym Parku Zdrojowym w pd–wsch części Krakowa doskonale sprzyja wypoczynkowi.

Marki i specjalizacje

* Zabiegi: (kąpiele siarczkowe, zabiegi borowinowe, masaże, kinezyterapia, hydroterapia, fizykoterapia, krenoterapia, terapia chłodząca)

* Pobyty (turnusy rehabilitacyjne, turnusy sanatoryjne pełnopłatne, wczasy dla seniora)

* Leczenie ambulatoryjne (pakiety rehabilitacyjne, pakiety dla chorych na łuszczycę, pakiet na osteoporozę, Pakiet "Siarczkowe S.O.S. dla kręgosłupa)

* Konsultacje specjalistyczne

* Konsultacje dietetyczne

Produkty i usługi

Uzdrowisko Swoszowice - to malownicza oaza zieleni w południowo-wschodniej części Krakowa, obejmująca zabytkowy park zdrojowy, tereny leśne oraz zielony pas rzeki Wilgi, które są idealnym miejscem rekreacji i wypoczynku. Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwa obiekty sanatoryjne – willę Szwajcarkę z 1868 r. i Główny Dom Zdrojowy z 1811 r. z Zakładem Przyrodoleczniczym. Park Zdrojowy wraz z obiektami uzdrowiskowymi wpisany jest na listę zabytków Krakowa. Komunikacją miejską można dotrzeć do miasta – z jego licznymi atrakcjami rozrywkowymi i kulturalnymi, z wyjątkowymi miejscami kultu religijnego i zabytkami.

Oferujemy leczenie w ramach NFZ oraz turnusy sanatoryjne i rehabilitacyjne pełnopłatne. Ponadto świadczymy także usługi ambulatoryjne.

W oparciu o posiadane zasoby naturalne – w szczególności unikatowe wody siarkowe - specjalizujemy się w leczeniu i profilaktyce schorzeń:

- reumatologicznych
- pourazowych narządu ruchu
- pooperacyjnych narządu ruchu
- wybranych neurologicznych
- wszystkie postacie gośćca łuszczycowego.

Podstawowymi zabiegami bodźcowymi wykonywanymi na bazie wód siarczkowych oraz peloidów są:

- kąpiele siarczkowe
- zabiegi borowinowe – (okłady, kąpiele, zawijania)

Dla osiągnięcia pełnego efektu leczniczego stosuje się także zabiegi uzupełniające z zakresu: hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii i masażu.

Efektem terapii uzdrowiskowej jest złagodzenie bólu, usprawnienie stawów, zahamowanie stanów chorobowych. Skuteczność leczenia jest wysoka, gdyż poprawa stanu zdrowia występuje średnio u 85% leczonych osób.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego Uzdrowiska.

Opinie

0/1000
Uzdrowisko jest na 6+! Kocham Was! Was wszystkich! Zabiegi super, p. dr ordynator wspaniały, dr dyrektor niesamowity! Pozdrawiam Wszystkich obsługujących i p. Danusię z recepcji. Jeszcze raz, kocham Was i pozdrawiam Elusię organizatorkę i Bogusia masażystę.
Reniusia Smigielska 2014-10-24
Jeśli mówić o zabiegach w w/w sanatorium, oceniam na 6+. Osoby zajmujące się kuracjuszami są sympatyczne i bardzo serdeczne. Pani Danusia w recepcji wita swym pięknym uśmiechem. Nie polecam kuchni sanatoryjnej kuracjuszom z NFZ. Lepiej karmią w więzieniach. Przebywałam w pięknej Szwajcarce pod kuratelą p. Małgosi (super kobietka) w terminie od 25.09-16.10.2014r.
Reniusia 2014-10-20

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

uzdrowisko, sanatorium, rehabilitacja, pobyty lecznicze, wczasy dla seniora, leczenie ambulatoryjne
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij