• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Miejska Przychodnia Lekarska nr II Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Produkty i usługi

MIEJSKA PRZYCHODNIA LEKARSKA NR II NZOZ Sp. z o.o. w Tarnowie ul. Mościckiego 14 świadczy bezpłatne usługi medyczne w ramach podstawowej opieki zdrowotnej dla pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia.

Zarząd MPL NR II:
- Prezes Zarządu – Bogdan Rój
- Wice Prezes Zarządu – Mariola Kareł Woźniak
- Członek Zarządu – Maria Janis

W ramach usług POZ zapewniamy swoim pacjentom opiekę zdrowotną obejmującą:
* poradnie internistyczną,
* poradnie pediatryczną (dzieci zdrowe, dzieci chore),
* opieka położnej środowiskowo-rodzinnej,
* opiekę całodobową,
* opiekę w zakresie Medycyny Szkolnej.

W trosce o zdrowie naszych pacjentów prowadzimy programy profilaktyczne, organizujemy badania mające na celu wczesne wykrywanie schorzeń:

* Program Profilaktyki Chorób Układu Krążenia
- Adresatami programu są w szczególności osoby obciążone czynnikami ryzyka, zadeklarowane do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i w tym roku będące w 35, 40, 45, 50 oraz 55 roku życia, u których nie została dotychczas rozpoznana choroba układu krążenia i które w okresie ostatnich 5 lat nie korzystały ze świadczeń udzielanych w ramach programu (także u innych świadczeniodawców).

* Program Profilaktyki Chorób Odtytoniowych (w tym Przewlekłej Opturacytjnej Choroby Płuc)
- Z programu mogą skorzystać palacze powyżej 18 r.ż., w tym - w zakresie diagnostyki POChP - w szczególności kobiety i mężczyźni pomiędzy 40 a 65 rokiem życia, którzy nie mieli wykonanej spirometrii w ramach programu profilaktyki POChP w ciągu ostatnich 3 lat (także u innych świadczeniodawców), u których nie zdiagnozowano wcześniej, w sposób potwierdzony badaniem spirometrycznym, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (lub przewlekłego zapalenia oskrzeli lub rozedmy),

* Prowadzimy akcję szczepień ochronnych ( np. przeciwko grypie, przeciw WZW typu B, przeciw pneumokokom, ... )

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij