Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

Przyjdź lub zadzwoń, by poznać naszą pełną ofertę.

Produkty i usługi

Centrum Medyczne Medicus oferuje kompleksową opiekę specjalistyczną, zapewniając pacjentom dostęp do lekarzy wielu specjalizacji medycznych. W naszej placówce czekają na Państwa lekarze o wysokich kwalifikacjach zawodowych i interpersonalnych

Ideą powstania Naszego Centrum, było stworzenie ośrodka opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. Pierwszym filarem, na którym się opieramy, jest zespół wysokiej klasy lekarzy specjalistów. Drugim filerem jest nowoczesny sprzęt diagnostyczny będący podstawą współczesnej medycyny.

W ramach naszej działalności świadczymy usługi takie jak:
- neurolog
- neurolog dziecięcy
- kardiochirurg
- protetyk
- internista
- pulmonolog
- nefrolog
- diabetolog
- kardiolog
- psychiatra

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij