• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Opis działalności

Protezy szkieletowe i ceramiczne, korony, mosty, aparaty ortodontyczne, ekspresowa naprawa protez.

Produkty i usługi

Firma RKdent jest nowoczesną pracownią protetyczną obsługującą klientów z terenu powiatu tarnowskiego. Obsługujemy gabinety stomatologiczne oraz ortodontyczne.
Wykonujemy protezy akrylowe, protezy szkieletowe, protezy kombinowane, prace kombinowane na zatrzaskach, protezy akrylowe na wkładach kulowych dokorzeniowych, korony, mosty ceramiczne.
Wykonujemy również naprawy protez.
Wykonujemy aparaty ortodontyczne w różnych kolorach na bazie materiału Orthocryl, Orthocryl nylon.
Na wszystkie prace udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.
Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Istnieje możliwość dostarczenia i odbioru prac naszym transportem.
Zapraszamy do współpracy gabinety stomatologiczne.

pracownia protetyczna, protetyk, naprawa protez, korony, mosty ceramiczne, protezy szkieletowe, protezy akrylowe, aparaty ortodontyczne, zdejmowane aparaty ortodontyczne, protezy kombinowane, uzupełnienia protetyczne

Opinie

0/1000