Opis działalności

Od podstaw do perfekcji - lekcje i kursy jakich Państwo szukacie. Zapraszamy!

Produkty i usługi

en Centrum Języków Obcych czyli enCJO to prężnie rozwijającą się, znana i ceniona szkoła języka angielskiego i niemieckiego.

enCJO specjalizuje się w nauczaniu indywidualnym, stanowiąc alternatywę dla kursów w szkole językowej. Oferujemy profesjonalne zajęcia indywidualne, korepetycje, konwersacje i lekcje dla dorosłych, seniorów, dzieci i młodzieży.

Skutecznie przygotowujemy do wyjazdów do pracy a także do takich egzaminów jak MATURA, EGZAMIN GIMNAZJALNY, PET, KET, FCE, CEA, CPE, ZD, Fit in Deutsch, Start Deutsch, czy też egzaminy zawodowe w języku obcym.

Prowadzimy efektywne szkolenia językowe dla firm i instytucji, zarówno w siedzibie enCJO na Polnej 3, jak i dojeżdżając do Państwa. Pomagamy w kompleksowym rozwiązywaniu problemów językowych zarówno kadry kierowniczej jak i pracowników firm i instytucji, uwzględniając specyfikę danej branży lub działu.

enCJO to także tłumaczenia pisemne (zwykłe) i ustne w atrakcyjnych cenach i krótkich terminach realizacji.

W ciągu dwuletniej działalności szkoły znacznie wzrosła liczba uczniów, w związku z czym byliśmy zmuszeni do zwiększenia ilości nauczycieli, aby móc ustawicznie podnosić efektywność naszej oferty. Starannie dobierana kadra, sprawdzeni, skuteczni, a przy tym serdeczni nauczyciele i ich pełne zaangażowanie sprawiają, że enCJO stało się gwarantem solidnego przygotowania językowego uwzględniającego indywidualne potrzeby swoich klientów. Jesteśmy wdzięczni za to zaufanie. Mamy nadzieję, że przekonamy tych z Państwa, którzy do tej pory nie mieli okazji skorzystać z naszych usług.

Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną, na której zdiagnozujemy potrzeby, wybierzemy metody i intensywność nauki, ustalimy terminy spotkań, a co za tym idzie cenę lekcji.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

angielski, niemiecki, matura, korepetycje
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij