Galerie zdjęć

Opis działalności

Specjalizujemy się w produkcji szat liturgicznych. Główną naszą dewizą jest jakość, dlatego stosujemy najlepsze sprawdzone materiały, szyjemy i haftujemy na najlepszych japońskich maszynach. Serdecznie zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy i osoby prywatne.

Marki i specjalizacje

Szaty liturgiczne

Produkty i usługi

Firma powstała w 1989 roku i stale poszerza zakres swojej działalności. Nasze produkty dostarczamy do większości hurtowni i sklepów w całym kraju. Główną naszą dewizą jest jakość, dlatego stosujemy najlepsze sprawdzone materiały, szyjemy i haftujemy na najlepszych japońskich maszynach. Obecnie zatrudniamy 21 osób, a nasza profesjonalnie przygotowana załoga jest w stanie podołać każdemu zadaniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy i osoby prywatne.

Alby kapłańskie, alby lektorskie, stroje ministranckie, stroje komunijne, komże kapłańskie, miry, stuły kapłańskie i diakońskie, kapturki ministranckie, stuły haftowane, bielizna kielichowa haftowana i zwykła, sukienki na poduszkę, szarfy do dzwonków, nakrycia na klęczniki, nakrycia na ambonkę, cingulum, poduszki, koszule, palki haftowane, chorągwie i sztandary, ornaty zwykłe, welony haftowane, kapy haftowane, ornaty rzymskie, dalmantyki, baldachim, bursy, strój św. Mikołaja.

Opinie

0/1000
Bardzo dobre wyroby, służą dobrze w Kustodii Ziemi św.
2011-10-13

Słowa kluczowe

szaty liturgiczne, alby, stroje ministranckie, komże, mitry, stuły, weloniki, obrusy haftowane, szycie, haft, hafrowanie, bielizna kielichowa, szarfy, cingulum, palki haftowane, ornaty, welony, kapy
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij