• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Podczas budowy domu zdecydowaliśmy się zamontować bramę garażową segmentową, zapewnia duży komfort, nie zajmuje miejsca przed domem, jest bardzo komfortowa, zapewnia doskonałą izolację.
Kasia 2014-02-24
Poszukiwałam moskitier, aby zamontować na oknach na działce, sklep Daro ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości i w świetnej cenie, dokładnie to czego szukałam. Montaż bardzo szybki, idealne zabezpieczenie przez insektami.
Krysia 2014-01-10
Profesjonalna i solidna firma, współpraca z nimi układa się wyśmienicie, zajęli się montażem rolet antywłamaniowych w moich sklepach na terenie Krakowa i okolic, to profesjonalna i rzetelna firma. Gorąco polecam.
Monika 2013-12-13
Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania w wykonywaną pracę, to jedna z najlepszych firm z jaką przyszło mi współpracować, prace montażowe poszły szybko, a przy tym są nadal wysokiej jakości. Polecam gorąco ich usługi.
Basia 2013-10-17

Podobne oferty w pobliżu

320, Sieniawa
Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
Szaflarska 97, Nowy Targ
Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
3 Maja 14 c, Myślenice
Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
Mickiewicza 104, Sucha Beskidzka
Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij