Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
F.P.U. Aleksander Iwulski w Panoramie Firm

Opis działalności

Produkcja włazów do zbiorników środki spożywcze, kosmetyczne, chemiczne.

O nas

F.P.U. Iwulski Aleksander to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Na swoją renomę pracuje nieprzerwanie od ponad 20 lat, w tym czasie przedsiębiorstwo nawiązało ścisłą współpracę biznesową z wieloma podmiotami z branży gastronomicznej oraz farmaceutycznej. W zakładzie wykorzystywana jest stal kwasoodporna najwyższej jakości z Niemiec (ThyssenKrupp) oraz Finlandii (Outokumpu).
F.P.U. Iwulski Aleksander posiada nowoczesne maszyny, które ułatwiają produkcję skomplikowanych elementów zamawianych przez klientów.
Firma skupia się głównie na produkcji włazów wyczystkowych do zbiorników na produkty i półprodukty spożywcze oraz szczepionki.

Produkty i usługi

- włazy okrągłe
- włazy eliptyczne
- włazy czterozaciskowe
- wyroby kwasoodporne
- stoły
- zbiorniki
- nierdzewne poręcze
- wyposażenie gastronomii: meble, zlewy
- instalacje kwasoodporne
- spawanie w osłonie argonu TIG i MIG
- wyroby nierdzewne na zamówienie

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij