Thermica Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

O nas

Jesteśmy firmą działającą na Polskim budowlanym rynku od 1986 roku. W toku naszej działalności wprowadzaliśmy udoskonalenia, zmiany, śledziliśmy nowości, jakie dokonywały się w sektorze budownictwa. Wszystko to miało na celu podnoszenie jakości naszych usług.

Wartością nadrzędną naszej firmy jest zadowolenie klientów, dlatego też, bazując na nabytym doświadczeniu i w trosce o zaspokajanie potrzeb współpracujących z nami firm, zdecydowaliśmy
o uruchomieniu od 2012 roku produkcji płyt styropianowych.

Marki i specjalizacje

Gwarancja jakości.
Nasza fabryka oferuje produkty wyłącznie najwyższej jakości, zgodne z Unii Europejskiej oraz przepisów obowiązujących w Polsce. Wyroby nasze podlegają ciągłej kontroli laboratorium, w które wyposażyliśmy naszą fabrykę.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy uprzejmie o kontakt. Nasi doradcy handlowi są do Państwa dyspozycji.

Produkty i usługi

Produkcja styropianu:
* Styropiany fasadowe
* Styropiany podłogowe
* Styropiany pasywne

Od początku uruchomienia produkcji płyt styropianowych kładziemy duży nacisk na jakość wyrobów. Wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy firmy, korzystający z nowoczesnego parku maszynowego są w stanie stworzyć produkt wykonany na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie te wyroby produkowane są
z surowców najwyższej jakości w oparciu o obowiązujące normy i przepisy. Firma produkuje i sprzedaje przede wszystkim izolacyjne płyty styropianowe, które wykonywane są w dowolnych wymiarach i grubościach.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij