Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
"Lidex" P.P.H.U. Producent Artykułów Metalowych Lidia Frużyńska w Panoramie Firm

Opis działalności

Podstawowym profilem działalności jest produkcja metodą obróbka skrawaniem. Wykonujemy detale ze stali automatowej,mosiądzu i aluminium w średnicy od 7 do 32. Wykonujemy również detale z poliamidu. Jesteśmy producentem detali metalowych - rysunkowych, metodą obróbka skrawaniem ze stali automatowej 11SMn, mosiądzu, aluminium i poliamidu.Wykonujemy również wiercenie, gwintowaie, zataczanie.

O nas

W kooperacji na rynku działamy od 1980 roku.Park maszynowy oparty jest o automaty tokarskie krzywkowe, prasy mimośrodowe,frezarki, tokarki.
Produkujemy detale dla branży meblarskiej, budowlanej, samochodowej, piwowarskiej, energetycznej i elektrycznej.Detale w zalezności od zamówień wykonujemy surowe lub z powłoką galwaniczną.Produkujemy z materiałów własnych atestowanych lub z powierzonych.Wykonujemy również prace ślusarskie - gwintowanie,wiercenie, zatacznie. Zdobyte doświadczenie pozwala na rzetelne i terminowe wykonanie zleceń zgodnie z rysunkami zleceniodawców.

Marki i specjalizacje

współpracujemy z zakładami branż: meblaska,budowlana, samochodowa, energetyczna, elektroniczna.

Produkty i usługi

Podstawowym profilem działalności jest produkcja obróbką skrawaniem detali(tulejki, zaczepy,trzpienie, kołki, dwugwinty, nakrętki) ze stali automatowej, mosiądzu i aluminium w średnicy od 7 do 32.
Produkujemy również detale z poliamidu.Są to detale rysunkowe, nienormowane.

Opinie

0/1000
Bardzo rzetelna firma. POLECAM do współpracy
Zbigniew 1971 2013-10-16
Super solidna firma
Kornel 2013-09-29
Super firma, można na nich polegać !!
Wiktor 2010-04-27
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij