Galerie zdjęć

Opis działalności

Specjalizujemy się w naprawie i regeneracji alternatorów i rozruszników pojazdów mechanicznych. Prowadzimy sprzedaż części do alternatorów i rozruszników.

Marki i specjalizacje

Prowadzimy sprzedaż części do rozruszników i alternatorów takich firm jak Bosh, Valeo, Transzo, Magneti Marelli, Densa, Ford, Ducellier, Hitachi, Iskra, Mitsubishi, Stemot, Eliot, Expom Kwidzyn, INA

Produkty i usługi

Rozruszniki, części rozruszników: uzwojenia, wirniki, sprzęgła, przekładnie, bieżnie, tulejki, szczotkotrzymacze, szczotki, elektromagnesy (automaty).
Alternatory i części alternatorów: uzwojenia, regulatory napięcia, diody prostownicze, szczotki, pierścienie ślizgowe, łożyska, obudowy, wirniki, koła pasowe.

Naszą specjalizacją od 19 lat jest naprawa i regeneracja alternatorów i rozruszników pojazdów mechanicznych (samochody osobowe, ciężarowe, maszyny budowlane, agregaty, sprzęt rolniczy) Posiadamy magazyn części zamiennych i gotowych wyrobów (rozruszniki, alternatory nowe i po regeneracji. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem wysoko wyspecjalizowanej kadry. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Działamy w sieci firmy Bendiks, co oznacza, że jesteśmy w stanie pomóc w każdej części Polski.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

rozruszniki, rozruszników naprawa, alternatory, alternatorów regeneracja, części, sprzedaż, po regeneracji, prądnice, silniki elektryczne
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij