Galerie zdjęć

Opis działalności

Specjalizujemy się w naprawie i regeneracji alternatorów i rozruszników pojazdów mechanicznych. Prowadzimy sprzedaż części do alternatorów i rozruszników.

Marki i specjalizacje

Prowadzimy sprzedaż części do rozruszników i alternatorów takich firm jak Bosh, Valeo, Transzo, Magneti Marelli, Densa, Ford, Ducellier, Hitachi, Iskra, Mitsubishi, Stemot, Eliot, Expom Kwidzyn, INA

Produkty i usługi

Rozruszniki, części rozruszników: uzwojenia, wirniki, sprzęgła, przekładnie, bieżnie, tulejki, szczotkotrzymacze, szczotki, elektromagnesy (automaty).
Alternatory i części alternatorów: uzwojenia, regulatory napięcia, diody prostownicze, szczotki, pierścienie ślizgowe, łożyska, obudowy, wirniki, koła pasowe.

Naszą specjalizacją od 19 lat jest naprawa i regeneracja alternatorów i rozruszników pojazdów mechanicznych (samochody osobowe, ciężarowe, maszyny budowlane, agregaty, sprzęt rolniczy) Posiadamy magazyn części zamiennych i gotowych wyrobów (rozruszniki, alternatory nowe i po regeneracji. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem wysoko wyspecjalizowanej kadry. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Działamy w sieci firmy Bendiks, co oznacza, że jesteśmy w stanie pomóc w każdej części Polski.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij