Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Kamiński Jacek Pracownia Obuwia w Panoramie Firm

Opis działalności

Zajmujemy się m.in. naprawa obuwia, wymianą obcasów, szyciem paseczków i ozdób do pantofli, szycie ręczne butów na zamówienie, rozciąganie obuwia, wykonanie butów historycznych, filmowych itd.

O nas

„ Uroda buta zależy od odpowiedniego zestawienia linii krzywych, których w każdym bucie jest bardzo dużo ”
Brunon Kamiński

Założycielem Artystycznej Pracowni obuwia był Brunon Kamiński. Urodził się w 1918 roku w małej wiosce, Leśnej Jani pod Stargardem Gdańskim. Pochodził z licznej rodziny.

Mając 12 lat wyjechał do Gdyni, aby uczyć się zawodu szewskiego w tamtejszych zakładach. Chciał się uczyć u najlepszych i niebawem przeniósł się do Warszawy. Tu uczył się u trzynastu majstrów, wychodząc ze słusznego założenia, że każdy następny nauczy go swoich sposobów uprawiania zawodu, przekaże część swoich zawodowych tajemnic, których nigdy za wiele. W 1941 roku zrobił papiery mistrzowskie, a w 1943 roku otworzył swoją pracownię przy Nowym Świecie 26.

szewc, naprawa obuwia, buty na miarę, obcasy, cholewy, fleki, zelówki, pasty szewc, naprawa obuwia, buty na miarę, obcasy, cholewy, fleki, zelówki, pasty szewc, naprawa obuwia, buty na miarę, obcasy, cholewy, fleki, zelówki, pasty

Produkty i usługi

Wymiana obcasów, powiększanie lub zwężanie cholew w botkach, szycie paseczków i ozdób do pantofli, szycie ręczne butów na zamówienie, rozciąganie obuwia, wykonanie butów historycznych, filmowych, teatralnych, jeździeckich i wizytowych.
Wszechstronna naprawa obuwia dla klientów i dla firm.
Sprzedaż prawideł, pasty, wkładek, sznurówek i skór.

Warszawa ul. Chmielna 2

Świadczę kompleksowe usługi szewskie, począwszy od drobnych napraw, po rozciąganie czy szycie obuwia. Ofertę kieruję zarówno do osób prywatnych, jak i firm. W swojej pracy dbam o najmniejszy detal. Mój zakład szewski to miejsce z tradycjami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogato wyposażonemu warsztatowi wszelkie usługi realizuję sprawnie i w terminie ustalonym z Klientami.

Zajmuję się m.in.:

• naprawą butów sportowych, szpilek, glanów, kozaków
• zwężaniem lub powiększaniem cholewek w butach
• skracaniem, wymianą i naprawą obcasów
• naprawą i wszywaniem zamków do butów
• klejeniem butów
• wymianą fleków w obcasach
• rozbijaniem butów

Zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Jeśli poszukujecie Państwo zaufanego i solidnego szewca - zapraszam do mojego zakładu. Gwarantuję miłą obsługę, solidność wykonania i niskie ceny!

* zakład szewski

Zapraszam!

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij