Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

AXA Anna Szczepańska w Panoramie Firm

Opis działalności

Specjalizujemy się w świadczeniu takich usług, jak: transport samochodowy, transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycja, logistyka. Dysponujemy różnorodnym taborem samochodowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klientów.

O nas

Bezpieczeństwo, sprawność, szybkość i oczywiście terminowość dostaw to cechy, które powinny charakteryzować zarówno transport krajowy, jak i transport międzynarodowy. Specjalizujemy się w tym. Oferujemy profesjonalne usługi transportowe i spedycję. Jeśli więc poszukują Państwo partnera, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy AXA z Warszawy.

Działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Zapewniamy transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycję i logistykę. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych wymagań, dopasowujemy pojazd do określonego ładunku, dbamy o terminowość i rzetelność.

Należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Mamy karnety TIR oraz T-2 (Wspólna Procedura Tranzytowa). Dbamy o nowoczesny tabor i doświadczonych pracowników. Gwarantujemy solidny transport krajowy i transport międzynarodowy. Zachęcamy do kontaktu!
AXA Anna Szczepańska AXA Anna Szczepańska AXA Anna Szczepańska

Nasi główni klienci

Naszymi kontrahentami są głównie znane na rynku, polskie przedsiębiorstwa, jednak współpracujemy również z wieloma Klientami zagranicznymi, pochodzącymi między innymi z: Danii, Niemiec, Belgii, Francji.

Marki i specjalizacje

Udostępniamy zestawy samochodowe, wyposażone w karnety TIR, CMR, ADR oraz system łączności GSM.

Mamy ubezpieczenie OCP transportowanego towaru i ubezpieczenie OCS.

Produkty i usługi

Nasza oferta obejmuje:
- transport krajowy,
- transport międzynarodowy ekspresowy,
- transport międzynarodowy całopojazdowy,
- transport międzynarodowy drobnicowy,
- logistykę, magazynowanie,
- spedycję krajową,
- spedycję międzynarodową.

Nasz tabor:
- busy (ładowność do 1,5 tony),
- pojazdy ciężarowe (o ładowności do 3,5 ton i do 7 ton),
- pojazdy ciężkie (ładowność do 24 ton).

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij