"AXA" Anna Szczepańska w Panoramie Firm

Galeria zdjęć i wideo

Opis działalności

Specjalizujemy się w świadczeniu takich usług, jak: transport samochodowy, transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycja, logistyka. Dysponujemy różnorodnym taborem samochodowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klientów.

O nas

Bezpieczeństwo, sprawność, szybkość i oczywiście terminowość dostaw to cechy, które powinny charakteryzować zarówno transport krajowy, jak i transport międzynarodowy. Specjalizujemy się w tym. Oferujemy profesjonalne usługi transportowe i spedycję. Jeśli więc poszukują Państwo partnera, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy AXA z Warszawy.

Działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Zapewniamy transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycję i logistykę. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych wymagań, dopasowujemy pojazd do określonego ładunku, dbamy o terminowość i rzetelność.

Należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Mamy karnety TIR oraz T-2 (Wspólna Procedura Tranzytowa). Dbamy o nowoczesny tabor i doświadczonych pracowników. Gwarantujemy solidny transport krajowy i transport międzynarodowy. Zachęcamy do kontaktu!
AXA Anna Szczepańska AXA Anna Szczepańska AXA Anna Szczepańska

Nasi główni klienci

Naszymi kontrahentami są głównie znane na rynku, polskie przedsiębiorstwa, jednak współpracujemy również z wieloma Klientami zagranicznymi, pochodzącymi między innymi z: Danii, Niemiec, Belgii, Francji.

Marki i specjalizacje

Udostępniamy zestawy samochodowe, wyposażone w karnety TIR, CMR, ADR oraz system łączności GSM.

Mamy ubezpieczenie OCP transportowanego towaru i ubezpieczenie OCS.

Produkty i usługi

Nasza oferta obejmuje:
- transport krajowy,
- transport międzynarodowy ekspresowy,
- transport międzynarodowy całopojazdowy,
- transport międzynarodowy drobnicowy,
- logistykę, magazynowanie,
- spedycję krajową,
- spedycję międzynarodową.

Nasz tabor:
- busy (ładowność do 1,5 tony),
- pojazdy ciężarowe (o ładowności do 3,5 ton i do 7 ton),
- pojazdy ciężkie (ładowność do 24 ton).

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

transport krajowy, transport międzynarodowy, transport samochodowy, usługi transportowe, spedycja, usługi spedycyjne, spedycja krajowa, spedycja międzynarodowa, transport chłodniczy, transport ciężarowy, chłodnie, transport drobnicowy, izotermy, transport chłodnią, transport izotermą, transport plandekowy, transport niskopodwoziowy, transport kontenerowy, transport do niemiec, transport do belgii, transport do francji, transport do anglii, transport na wschód, transport do rosji, transport na ukrainę, transport do wnp, transport na litwę, transport do włoch
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij