Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
AXA Anna Szczepańska w Panoramie Firm

Opis działalności

Specjalizujemy się w świadczeniu takich usług, jak: transport samochodowy, transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycja, logistyka. Dysponujemy różnorodnym taborem samochodowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klientów.

O nas

Bezpieczeństwo, sprawność, szybkość i oczywiście terminowość dostaw to cechy, które powinny charakteryzować zarówno transport krajowy, jak i transport międzynarodowy. Specjalizujemy się w tym. Oferujemy profesjonalne usługi transportowe i spedycję. Jeśli więc poszukują Państwo partnera, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy AXA z Warszawy.

Działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Zapewniamy transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycję i logistykę. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych wymagań, dopasowujemy pojazd do określonego ładunku, dbamy o terminowość i rzetelność.

Należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Mamy karnety TIR oraz T-2 (Wspólna Procedura Tranzytowa). Dbamy o nowoczesny tabor i doświadczonych pracowników. Gwarantujemy solidny transport krajowy i transport międzynarodowy. Zachęcamy do kontaktu!
AXA Anna Szczepańska AXA Anna Szczepańska AXA Anna Szczepańska

Nasi główni klienci

Naszymi kontrahentami są głównie znane na rynku, polskie przedsiębiorstwa, jednak współpracujemy również z wieloma Klientami zagranicznymi, pochodzącymi między innymi z: Danii, Niemiec, Belgii, Francji.

Marki i specjalizacje

Udostępniamy zestawy samochodowe, wyposażone w karnety TIR, CMR, ADR oraz system łączności GSM.

Mamy ubezpieczenie OCP transportowanego towaru i ubezpieczenie OCS.

Produkty i usługi

Nasza oferta obejmuje:
- transport krajowy,
- transport międzynarodowy ekspresowy,
- transport międzynarodowy całopojazdowy,
- transport międzynarodowy drobnicowy,
- logistykę, magazynowanie,
- spedycję krajową,
- spedycję międzynarodową.

Nasz tabor:
- busy (ładowność do 1,5 tony),
- pojazdy ciężarowe (o ładowności do 3,5 ton i do 7 ton),
- pojazdy ciężkie (ładowność do 24 ton).

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij