Chałas i Wspólnicy Kancelaria Prawna w Panoramie Firm
Jesteśmy zorientowaną na biznes, wiodącą kancelarią prawną.

Galerie zdjęć

Opis działalności

Wiodąca kancelaria prawna o międzynarodowym zasięgu. Założona w Warszawie w 1995 roku, od lat w pierwszej dziesiątce najlepszych firm prawniczych w Polsce.

O nas

CHAŁAS I WSPÓLNICY to jedna z największych polskich kancelarii prawnych o międzynarodowym zasięgu. Obsługa prawna świadczona jest poprzez sieć biur oraz kancelarii partnerskich zlokalizowanych w ponad 20 krajach świata. Międzynarodowy zespół prawników oferuje swoim Klientom zintegrowane usługi doradztwa prawnego najwyższej jakości.

SPECJALIZACJE

- Prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia
- Prawo energetyczne
- Prawo ochrony środowiska
- Proces
- Arbitraż
- Podatki
- Due diligence
- Prawo zwalczania nieuczciwej konkurencji
- Prawo antymonopolowe
- Prawo pracy
- Prawo zamówień publicznych
- Prawo nieruchomości
- Prawo budowlane
- Prawo bankowe
- Prawo farmaceutyczne, medyczne i żywnościowe
- Doradztwo prawne na wszystkich etapach reorganizacji spółek
- Obsługa procesu rejestracji znaków towarowych, licencji, pozwoleń i atestacji

BRANŻE
- Energetyczna
- Transportowa
- Informatyczna
- Spożywcza
- Chemiczna
- Budowlana
- Bankowość
- Finanse
- Ubezpieczenia
- Media

Nasi główni klienci

CHAŁAS I WSPÓLNICY specjalizuje się w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych, najliczniejszą grupę klientów stanowią wiodące zagraniczne koncerny.

Marki i specjalizacje

Prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia, energetyka, własność intelektualna, proces, podatki, obsługa Rynków Wschodnich.

Produkty i usługi

PRAWO KORPORACYJNE, FUZJE I PRZEJĘCIA (M&A) kompleksowa obsługa w zakresie prawa spółek i transakcji handlowych, analizy, opinie prawne, kontrakty handlowe, regulaminy i inne wewnątrzkorporacyjne dokumenty. Obsługa w zakresie transakcji kapitałowych, szczególnie fuzji i przejęć (M&A) oraz pomoc w adaptacji do przepisów Unii Europejskiej.

PROCES kompleksowa obsługa w zakresie szeroko rozumianego rozwiązywania sporów w postępowaniach sądowych, cywilnych i gospodarczych, w tym postępowaniach odrębnych; zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, sądami arbitrażowymi, oraz reprezentacja w rozwiązywaniu sporów na etapie przesądowym.

PRAWO ENERGETYCZNE kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw z sektora energetycznego. Zespół tworzą eksperci posiadający wieloletnią praktykę w obsłudze kluczowych przedsiębiorstw energetycznych (takich jak PGNiG i RWE) oraz doświadczenie zdobyte w Urzędzie Regulacji Energetyki.

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE kompleksowa obsługa zamawiających jak i wykonawców uczestniczących w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. o prawie zamówień publicznych, a także przepisów wspólnotowych dotyczących procedur wydatkowania środków przyznanych z funduszy unijnych.

PODATKI doradztwo z zakresu podatku od towarów i usług (VAT), podatku akcyzowego, podatków dochodowych (CIT, PIT), podatku od czynności cywilnoprawnych oraz podatków i opłat lokalnych; reprezentacja w postępowaniach podatkowych przed organami skarbowymi oraz w postępowaniach sądowych przed WSA i NSA.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA ORAZ PRAWO KONKURENCJI kompleksowa obsługa z zakresu prawa własności przemysłowej (znaki towarowe, patenty, wzory przemysłowe i użytkowe), prawa autorskiego, w tym prawa Internetu, zagadnień dotyczących zwalczania nieuczciwej konkurencji, prawa antymonopolowego, prawa ochrony konkurencji i konsumentów, ochrony danych osobowych, a także z zakresu ochrony baz danych.

Certyfikaty

Certyfikat jakości ISO 9001 : 2008

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

kancelaria prawna, kancelaria prawnicza, obsługa prawna firm, obsługa prawna podmiotów gospodarczych, obsługa prawna spółek, prawnicy, najlepsi prawnicy, prawo, radcy prawni, adwokaci, doradcy podatkowi, kancelaria prawna ukraina, kancelaria prawna kijów, kancelaria prawna kazachstan, kancelaria prawna ałmaty, prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia, prawo energetyczne, prawo ochrony środowiska, proces, arbitraż, podatki, due diligence, prawo własności intelektualnej, prawo zwalczania nieuczciwej konkurencji, prawo antymonopolowe, prawo pracy
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij