• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Kancelaria Prawna J. Chałas i Wspólnicy Spółka Komandytowa w Panoramie Firm
Jesteśmy zorientowaną na biznes, wiodącą kancelarią prawną.

Galerie zdjęć

Opis działalności

Wiodąca kancelaria prawna o międzynarodowym zasięgu. Założona w Warszawie w 1995 roku, od lat w pierwszej dziesiątce najlepszych firm prawniczych w Polsce.

O nas

CHAŁAS I WSPÓLNICY to jedna z największych polskich kancelarii prawnych o międzynarodowym zasięgu. Obsługa prawna świadczona jest poprzez sieć biur oraz kancelarii partnerskich zlokalizowanych w ponad 20 krajach świata. Międzynarodowy zespół prawników oferuje swoim Klientom zintegrowane usługi doradztwa prawnego najwyższej jakości.

SPECJALIZACJE

- Prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia
- Prawo energetyczne
- Prawo ochrony środowiska
- Proces
- Arbitraż
- Podatki
- Due diligence
- Prawo zwalczania nieuczciwej konkurencji
- Prawo antymonopolowe
- Prawo pracy
- Prawo zamówień publicznych
- Prawo nieruchomości
- Prawo budowlane
- Prawo bankowe
- Prawo farmaceutyczne, medyczne i żywnościowe
- Doradztwo prawne na wszystkich etapach reorganizacji spółek
- Obsługa procesu rejestracji znaków towarowych, licencji, pozwoleń i atestacji

BRANŻE
- Energetyczna
- Transportowa
- Informatyczna
- Spożywcza
- Chemiczna
- Budowlana
- Bankowość
- Finanse
- Ubezpieczenia
- Media

Nasi główni klienci

CHAŁAS I WSPÓLNICY specjalizuje się w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych, najliczniejszą grupę klientów stanowią wiodące zagraniczne koncerny.

Marki i specjalizacje

Prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia, energetyka, własność intelektualna, proces, podatki, obsługa Rynków Wschodnich.

Produkty i usługi

PRAWO KORPORACYJNE, FUZJE I PRZEJĘCIA (M&A) kompleksowa obsługa w zakresie prawa spółek i transakcji handlowych, analizy, opinie prawne, kontrakty handlowe, regulaminy i inne wewnątrzkorporacyjne dokumenty. Obsługa w zakresie transakcji kapitałowych, szczególnie fuzji i przejęć (M&A) oraz pomoc w adaptacji do przepisów Unii Europejskiej.

PROCES kompleksowa obsługa w zakresie szeroko rozumianego rozwiązywania sporów w postępowaniach sądowych, cywilnych i gospodarczych, w tym postępowaniach odrębnych; zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, sądami arbitrażowymi, oraz reprezentacja w rozwiązywaniu sporów na etapie przesądowym.

PRAWO ENERGETYCZNE kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw z sektora energetycznego. Zespół tworzą eksperci posiadający wieloletnią praktykę w obsłudze kluczowych przedsiębiorstw energetycznych (takich jak PGNiG i RWE) oraz doświadczenie zdobyte w Urzędzie Regulacji Energetyki.

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE kompleksowa obsługa zamawiających jak i wykonawców uczestniczących w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. o prawie zamówień publicznych, a także przepisów wspólnotowych dotyczących procedur wydatkowania środków przyznanych z funduszy unijnych.

PODATKI doradztwo z zakresu podatku od towarów i usług (VAT), podatku akcyzowego, podatków dochodowych (CIT, PIT), podatku od czynności cywilnoprawnych oraz podatków i opłat lokalnych; reprezentacja w postępowaniach podatkowych przed organami skarbowymi oraz w postępowaniach sądowych przed WSA i NSA.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA ORAZ PRAWO KONKURENCJI kompleksowa obsługa z zakresu prawa własności przemysłowej (znaki towarowe, patenty, wzory przemysłowe i użytkowe), prawa autorskiego, w tym prawa Internetu, zagadnień dotyczących zwalczania nieuczciwej konkurencji, prawa antymonopolowego, prawa ochrony konkurencji i konsumentów, ochrony danych osobowych, a także z zakresu ochrony baz danych.

Certyfikaty

Certyfikat jakości ISO 9001 : 2008

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij