"Fabryka Bajeru" Nadruki Reklamowe w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Fabryka Bajeru to agencja reklamowa specjalizująca się w produkcji nadruków na koszulkach, ubraniach roboczych, kamizelkach odblaskowych, czapkach, torbach, parasolach oraz innych tkaninach. Zajmujemy się również produkcją wszelkiego rodzaju gadżetów, smyczy, kubków, długopisów, podkładek pod myszki czy kufle. Posiadamy również w swojej ofercie banery, szyldy, naklejki, ulotki, wizytówki i wiele innych rzeczy.

O nas

Fabryka Bajeru to agencja reklamowa specjalizująca się w produkcji nadruków na koszulkach, ubraniach roboczych, kamizelkach odblaskowych, czapkach, torbach, parasolach oraz innych tkaninach.
Zajmujemy się również produkcją wszelkiego rodzaju gadżetów, smyczy, kubków, długopisów, podkładek pod myszki czy kufle. Posiadamy również w swojej ofercie banery, szyldy, naklejki, ulotki, wizytówki i wiele innych rzeczy.
Oferujemy nadruki już od 1 sztuki!!!

Dodatkowym elementem naszej firmy jest rękodzieło, a dokładnie wyroby z drewna, które idealnie nadają się na prezent jak i mogą ozdobić wnętrze firmy.

Jesteśmy pracowici, solidni i profesjonalni. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu w możliwie jak najkrótszym czasie.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasi główni klienci

Polska Siatkówka
Wojskowa Akademia Techniczna
AZS Politechnika Warszawska
POL-MOT
POL-MOT Auto
Ursus
ALTAIR Agencja Lotnicza
Samsung
Play
Ele Taxi

Marki i specjalizacje

Oferujemy odzież z:
- Fruit of the loom
- B&C
- Stedman
- Promostars
- Adler
- Panoply
- Grene
- Beta

Produkty i usługi

Oferujemy Państwu nadruki od 1 sztuki na:

- t-shirtch
- koszulkach polo
- koszulkach sportowych
- bluzach
- ubraniach roboczych
- kombinezonach
- kamizelkach odblaskowych
- polarach
- kurtkach
- czapkach
- fartuchach
- zapaskach
- szlafrokach
- ręcznikach
- bieliźnie
- torbach
- plecakach
- parasolach
- zasłonach
- poszewkach
- śpioszkach
- itd., itp...

TECHNIKI NADRUKU:

FLOCK - to miły w dotyku (mechaty) materiał, dzięki któremu można nanieść na tkaniny, dowolne wzory. Nadruki są bardzo trwałe z możliwością wielokrotnego prania. Nadruki można wykonywać od 1 sztuki na większości materiałach... koszulkach, ubraniach roboczych, czapkach, ręcznikach, torbach itp...

FLEX - to gładki matowy materiał przystosowany do wykonywania nadruków na tkaninach. W odróżnieniu od Flock-a , Flex występuje również w wersji umożliwiającej naniesienie logotypów na ortaliony. Oprócz podstawowych kolorów występuje również: złoto, srebro, odblask, fluor, brokat itp...

FLEX CYFROWY - to gładki materiał , na którym drukujemy farbami solventowymi kolorowe grafiki. Idealny do nadruku dużej ilości koszulek przy krótkim czasie realizacji.

SUBLIMACJA - to metoda pozwalająca na nadruk bezpośrednio na białej tkaninie poliestrowej. Idealny do oznakowania koszulek sportowych. Sublimacja wykorzystywana jest do nanoszenia grafiki na kubkach, podkładkach pod myszki, pod kufel, proporczykach itp...

SITODRUK - to metoda pozwalacjąca nanieść wzór z farby na prawie każdą tkaninę oraz inne podłoża. Idealna do nadruku dużej ilości przy niskiej cenie.

TAMPODRUK - to metoda nadruku polegająca na nakładaniu trwałej farby drukarskiej za pomocą miękkiego, gładkiego stempla zwanego tamponem. Za pomocą tamponu o odpowiednim kształcie wykonywany jest nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach, takich jak: długopisy, piłki, kubki, zapalniczki i wiele innych.

HAFT - to rodzaj eleganckiego nadruku na bluzach, polarach czy koszulkach polo. Za pomocą maszyn wzór jest wyszywany z kolorowych nici.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

druk, agencja reklamowa, nadruki na koszulkach, nadruki na ubraniach roboczych, nadruki na odzieży, nadruki na kamizelkach odblaskowych, nadruki na czapkach, nadruki na torbach, nadruki na parasolach, produkcja gadżetów, gadżety, smycze, kubku, długopisy, podkładki pod myszki, podkładki pod kufle, banery szyldy, naklejki, ulotki, wizytówki, rękodzieło, prezent
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij