Galerie zdjęć

Opis działalności

Specjalizujemy się w organizacji i prowadzeniu fizycznej ochrony osób i mienia na terenie obiektów.

Produkty i usługi

Biuro Ochrony Dragon - Robert Pietrzyk (BOD) założone zostało w 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz posiadana wiedza zawodowa pozwoliła nam wypracować wzorcowe formy zabezpieczania i ochrony zarówno obiektów produkcyjnych, handlowych jak również obiektów biurowych, osiedli mieszkaniowych i innych. Świadczymy usługi na rzecz wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych (przedsiębiorstw, instytucji, biur, itd.), m.in. specjalizujemy się w organizacji i prowadzeniu fizycznej ochrony osób i mienia na terenie obiektów stacjonarnych oraz podczas imprez masowych.

Biuro działa na podstawie koncesji, udzielonej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji ważnej na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. W zakresie swojej działalności zajmujemy się również projektowaniem kompleksowej ochrony obiektu, w tym opracowaniem planów ochrony, zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Osób i Mienia.

Oferta:
* Ochrona obiektów
* Ochrona osobista
* Ochrona imprez masowych
* Wynajem barierek
* Serwis recepcyjny
* Sprzątanie biur i obiektów
* Szkolenia w zakresie ochrony osób i mienia
* Szkolenia strzeleckie
* Szkolenia Ochrona VIP
* Szkolenia wysokościowe
* Kurs Nurkowania

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

ochrona osób, ochrona mienia, ochrona imprez masowych, ochrona obiektów, ochrona osobista, ochrona, biuro ochrony, wynajem barierek, szkolenia strzeleckie, kursy nurkowania, szkolenia wysokościowe, szkolenia ochrony
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij