• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Auto-Szlif Tadeusz Olszewski" w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Obróbka mechaniczna silników spalinowych. Regeneracja: - głowic, korbowodów, osiowanie kadłubów i głowic Szlify: - cylindrów, wałów korbowych, docisków sprzęgła i kół zamachowych Toczenie: - tarcz i bębnów hamulcowych- samochody osobowe i ciężarowe - usługi frezarskie, tokarskie i szlifierskie Spawanie: - aluminium i żeliwa

Produkty i usługi

Regeneracja
- głowic, korbowodów, osiowanie kadłubów i głowic

Szlify
- cylindrów, wałów korbowych, docisków sprzęgła i kół zamachowych

Toczenie
- tarcz i bębnów hamulcowych- samochody osobowe i ciężarowe
- usługi frezarskie, tokarskie i szlifierskie

Spawanie
- aluminium i żeliwaFilia-Warszawa
ul. Parowcowa 6d
tel. 22 863-49-33, 22 863-49-32
fax 22 863-49-31

Filia-Warszawa
ul. Dęblińska 9
tel. 22 879-96-00, 22 879-94-05
fax 22 673-09-40

Zapraszamy: pn.pt. 8-17, sobota 8-13

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij