"ULMA Construccion Polska" S.A. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Obecna na rynku międzynarodowym ULMA Construcción oferuje sektorowi budowlanemu produkty, usługi i rozwiązania systemowe w zakresie deskowań, podparć i rusztowań, a także doradztwo techniczne i serwis posprzedażny.

O nas

Firma ULMA Construcción powstała w 1961 roku. Od tego czasu zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń i stawiliśmy czoła wielu wyzwaniom. Naszej działalności od początku przyświecał ambitny cel: zbudowanie trwałych relacji z klientami dzięki świadczeniu wysokiej jakości usług oraz partnerskiej współpracy, gdyż tylko połączenie wysiłków obu stron stanowi gwarancję zakończenia wspólnych projektów sukcesem.
Rusztowania, szalunki Rusztowania, szalunki Rusztowania, szalunki

Produkty i usługi

Dostępność i wysoka jakość serwisu pozwalają na rozwój efektywnego i sprawnego zarządzania obsługą klientów. Metody pracy ULMA Construcción są oparte na oferowaniu klientowi kompleksowych usług, uwzględniających indywidualne podejście i uważne wsłuchanie się w jego potrzeby.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem pracowników, skoncentrowanym na stałym rozwoju i poznawaniu nowych technologii budowlanych oraz mającym na celu jak najlepszą obsługę klienta. Firma stawia na innowacyjność zorientowaną na rentowność, do czego przyczynia się między innymi kreowanie kompleksowych i efektywnych rozwiązań. Proces ten zawsze przebiega z poszanowaniem środowiska naturalnego.

* deskowania pionowe
* systemy wznoszące
* deskowania poziome
* systemy inżynieryjne
* podpory i wieże
* rusztowania

Opinie

0/1000
Najlepsi na rynku!
Mariano 2008-10-07

Słowa kluczowe

deskowania pionowe, deskowania poziome, rusztowania, podpory, wieże, systemy wznoszące, systemy inżynieryjne
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij