Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
ULMA Construccion w Panoramie Firm

Opis działalności

Obecna na rynku międzynarodowym ULMA Construcción oferuje sektorowi budowlanemu produkty, usługi i rozwiązania systemowe w zakresie deskowań, podparć i rusztowań, a także doradztwo techniczne i serwis posprzedażny.

O nas

Firma ULMA Construcción powstała w 1961 roku. Od tego czasu zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń i stawiliśmy czoła wielu wyzwaniom. Naszej działalności od początku przyświecał ambitny cel: zbudowanie trwałych relacji z klientami dzięki świadczeniu wysokiej jakości usług oraz partnerskiej współpracy, gdyż tylko połączenie wysiłków obu stron stanowi gwarancję zakończenia wspólnych projektów sukcesem.
Rusztowania, szalunki Rusztowania, szalunki Rusztowania, szalunki

Produkty i usługi

Dostępność i wysoka jakość serwisu pozwalają na rozwój efektywnego i sprawnego zarządzania obsługą klientów. Metody pracy ULMA Construcción są oparte na oferowaniu klientowi kompleksowych usług, uwzględniających indywidualne podejście i uważne wsłuchanie się w jego potrzeby.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem pracowników, skoncentrowanym na stałym rozwoju i poznawaniu nowych technologii budowlanych oraz mającym na celu jak najlepszą obsługę klienta. Firma stawia na innowacyjność zorientowaną na rentowność, do czego przyczynia się między innymi kreowanie kompleksowych i efektywnych rozwiązań. Proces ten zawsze przebiega z poszanowaniem środowiska naturalnego.

* deskowania pionowe
* systemy wznoszące
* deskowania poziome
* systemy inżynieryjne
* podpory i wieże
* rusztowania

Opinie

0/1000
Najlepsi na rynku!
Mariano 2008-10-07
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij